SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Michał Pawłowski, Marta Kubicz i Monika Banaszek w SalesTube

Do agencji SalesTube dołączyły w ostatnim czasie trzy osoby: martech consultant Michał Pawłowski, econometric specialist Marta Kubicz oraz BI specialist Monika Banaszek.

Od lewej: Monika Banaszek i Marta KubiczOd lewej: Monika Banaszek i Marta Kubicz

Michał Pawłowski w marketingu internetowym pracuje od ponad 4 lat. Jest certyfikowanym specjalistą DIMAQ Professional, który od ponad roku zbiera doświadczenie w obszarze produktów Google Marketing Platform. Na co dzień w zespole marketing platforms agencji SalesTube pozyskuje i obsługuje klientów bezpośrednich oraz agencyjnych na rynku CEE w kontekście technologii GMP jak i projektów digital consultingowych.

Wcześniej, przez ponad 3 lata zajmował się projektami międzynarodowymi w obszarze digital marketingu – zarówno po stronie agencji jak i partnerów technologicznych. Do SalesTube przeszedł z agencji Full Stack Experts, wcześniej był również związany ze spółką Bluerank. Ukończył Carinthia University of Applied Sciences na kierunku International Business Management.

Marta Kubicz swoją przygodę z mediami zaczęła w Mediacomie w 2015 roku. Doświadczenie zdobywała również w TUI pracując z bazą danych SQL i Google Analytics / Big Query oraz w GroupM jako WebAnalytics Specialist. Od 3 lat zajmuje się marketing mix modellingiem, w tym 2,5 roku jako senior econometric analyst w OMD.

W SalesTube prowadzi projekty skupione wokół modelowania ekonometrycznego. Ukończyła studia licencjackie i magisterskie z Informatyki i ekonometrii ze specjalizacją w Big Data. W 2021 wzięła udział w edycji programu Google Analytical Gurus.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Monika Banaszek doświadczenie w branży zdobywała pracując m.in. w Marketing Investment Group, TVP czy Netii. Specjalizuje się w analizie danych i business intelligence, pracuje m.in. na narzędziach Power BI oraz Tableau. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Data Science, studia magisterskie MIESI w Szkole Głównej Handlowej oraz Psychologię w Zarządzaniu.

Wzmocnienie struktur ID i Marketing Platforms jest odpowiedzią na rozbudowę portfolio usług i narzędzi martech & BI oferowanych przez SalesTube oraz stale powiększającą się listę polskich i zagranicznych klientów agencji.

Dołącz do dyskusji: Michał Pawłowski, Marta Kubicz i Monika Banaszek w SalesTube

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl