SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Michał Turczyk za Magdalenę Burnat-Mikosz liderem zespołu innowacji i zachęt inwestycyjnych w Deloitte

Michał Turczyk został nowym liderem zespołu ds. innowacji i zachęt inwestycyjnych w firmie doradczej Deloitte. Zastąpił na tym stanowisku Magdalenę Burnat-Mikosz.

Michał Turczyk Article

Michał Turczyk specjalizuje się w tematyce pomocy publicznej, dotacji i ulg na działalność badawczo-rozwojową oraz bezpośrednich inwestycji zagranicznych. Z Deloitte jest związany od 2008 r., a doradztwem w zakresie dotacji i ulg na działalność badawczo-rozwojową zajmuje się od 2004 r.

Pracuje z firmami w zakresie identyfikacji, zarządzania i finansowania procesów B+R+I oraz realizacji bezpośrednich inwestycji zagranicznych. Doradza w postępowaniach przed instytucjami publicznymi, w tym Komisją Europejską i Trybunałem Sprawiedliwości UE, w zakresie prawa pomocy publicznej i konkurencji.

Turczyk jest autorem publikacji, uczestnikiem paneli i prelegentem w temacie pomocy publicznej i działalności B+R. Jest doktorem nauk prawnych.

Nowy lider zespołu ds. innowacji i zachęt inwestycyjnych w Deloitte zastąpi na tym stanowisku Magdalenę Burnat-Mikosz, która ze względów rodzinnych planuje przeprowadzkę do Kenii.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Michał Turczyk za Magdalenę Burnat-Mikosz liderem zespołu innowacji i zachęt inwestycyjnych w Deloitte

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl