SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Michał Wawrzynowicz nowym Dyrektorem Generalnym GTI

Michał Wawrzynowicz objął od stycznia 2006 roku stanowisko Dyrektora Generalnego firmy GTI Sp. z o.o., czołowego dystrybutora produktów i usług telekomunikacyjnych w Polsce.

Michał Wawrzynowicz zastąpił na tym stanowisku dotychczasowego dyrektora z ramienia Germanos Group - Lefterisa Maroulisa.

Do obowiązków Dyrektora Generalnego GTI Sp. z o.o. należy stworzenie oraz wdrożenie strategii rozwoju firmy w połączeniu z polityką sprzedaży i marketingu. Michał Wawrzynowicz jest również odpowiedzialny za stworzenie i realizację strategii długoterminowego rozwoju firmy na rynku polskim. Michał Wawrzynowicz będzie podlegał Dyrektorowi ds. Międzynarodowej Sprzedaży sieci Germanos, Dimitrisowi Blatsiosowi.

Michał Wawrzynowicz ukończył Politechnikę Warszawską.

Nowy Dyrektor Generalny GTI Sp. z o.o. ma ponad 10-cio letnie doświadczenie pracy na różnych stanowiskach w sprzedaży i marketingu w Polsce. W 1995 rozpoczął pracę dla firmy Eko-Contel, gdzie sprawował funkcje kierownicze różnych szczebli. W 1998 roku objął stanowisko Dyrektora ds. Marketingu. Przez ostatnie 5 lat był odpowiedzialny za marketing, sprzedaż oraz rozwój sieci Germanos w Polsce obejmując stanowiska Dyrektora ds. Marketingu w 2001, Dyrektora ds. Sprzedaży
w 2003 oraz ostatecznie Dyrektora ds. Handlowych w latach 2004-2005.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Michał Wawrzynowicz nowym Dyrektorem Generalnym GTI

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl