SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Microsoft udostępnia w Polsce darmowe 100 GB w OneDrive

Koncern Microsoft rozszerzył na polskich użytkowników usługi OneDrive promocję, w ramach której mogą oni powiększyć przestrzeń swojego chmurowego dysku o dodatkowe 100 GB. Muszą jednak w zamian pozwolić Microsoftowi na dostęp do niektórych danych.

Article

Wcześniej promocja obejmowała jedynie użytkowników OneDrive’a w Stanach Zjednoczonych. Teraz producent z Redmond udostępnił ją także w innych krajach, w tym także w Polsce.

Oferta dostępna jest dla użytkowników, którzy posiadają swoje konto w usłudze OneDrive (lub w innej internetowej usłudze Windows, na przykład Outlook.com). Po zalogowaniu się na konto i otwarciu OneDrive użytkownik musi przyznać aplikacji dostęp do niektórych informacji, m.in. do automatycznego logowania w aplikacji, wyświetlania informacji z profilu oraz listy kontaktów i adresów e-mail.

Po zatwierdzeniu operacji przestrzeń przeznaczona na dane w OneDrive zostanie automatycznie powiększona o 100 GB. Łącznie więc w darmowej wersji usługi do dyspozycji użytkownika będzie 115 GB. Wirtualny dysk w powiększonej wersji będzie dostępny dla użytkownika przez okres 2 lat. Po tym czasie za dodatkowe miejsce użytkownik będzie musiał zapłacić (obecnie miesięczna cena za 100 GB w OneDrive to 8 zł). Możliwa będzie także rezygnacja z dodatku, przed tym jednak użytkownik powinien pamiętać o przeniesieniu swoich danych zgromadzonych w chmurze Microsoftu, w przeciwnym bowiem razie mogą one zostać utracone.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Microsoft udostępnia w Polsce darmowe 100 GB w OneDrive

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
dsfgh
jaki link do aktywacji bonusu?
9 8
odpowiedź