SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Miesięcznik "Twój Biznes" znów w sprzedaży detalicznej

Od marca br. miesięcznik "Twój Biznes" (Infor PL) skierowany do sektora małych i średnich przedsiębiorstw pojawi się w detalicznej sprzedaży na terenie województwa mazowieckiego. Tym samym nakład pisma wrośnie do 33 tys. egzemplarzy.

Miesięcznik

"Twój Biznes" był obecny już w sprzedaży detalicznej do grudnia 2005 roku, gdy pismo zawieszono. Jego wydawanie zostało wznowione w październiku 2006 roku i od tamtego okresu miesięcznik docierał w formie bezpłatnego dodatku jedynie do 10 tys. prenumeratorów czasopism Grupy Wydawniczej Infor oraz 18 tys. najlepszych klientów usługi Orange dla Firm.

Od marca pismo będzie ponownie dostępne w punktach sprzedaży prasy na terenie województwa mazowieckiego. Wydanie to wzbogacone będzie o specjalną 16-stronicową wkładką poświęconą tematyce regionalnej i ukazywać się będzie w nakładzie 5 tys. egz. Wydawca planuje, że sukcesywanie detaliczna sprzedaż tytułu będzie poszerzana o kolejne aglomeracje.

Odświeżony "Twój Biznes" będzie miał format 285 x 195 mm i liczyć ma 64 strony. Cena egzemplarza wyniesie cena 4,90 zł.

Redaktorem naczelnym pisma jest Lidia Zakrzewska, a za reklamę odpowiada Biuro Reklamy Produktów Profesjonalnych Infor PL.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Miesięcznik "Twój Biznes" znów w sprzedaży detalicznej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl