SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Mikołaj Bobiński i Tomasz Klewinowski w Lenovo Polska

Od października Mikołaj Bobiński oraz Tomasz Klewinowski dołączyli do polskiego oddziału firmy technologicznej Lenovo.

Mikołaj Bobiński i Tomasz Klewinowski Mikołaj Bobiński i Tomasz Klewinowski

Mikołaj Bobiński obejmie w Lenovo Polska stanowisko large enterprise leader i będzie odpowiedzialny za zwiększenie udziału firmy w segmencie klientów końcowych w poszczególnych kategoriach produktowych oraz usług dla biznesu. Tomasz Klewinowski jako SMB segment leader w Lenovo Polska skupi się na rozwoju kanału partnerskiego, sieci dystrybucyjnej oraz współpracy z partnerami z sektora MŚP.

Mikołaj Bobiński z branżą IT związany jest od 13 lat. Współpracował z globalnymi liderami technologicznymi jak Dell, Fujitsu Technology Solutions oraz Samsung Electronics Polska, gdzie kolejno pełnił funkcje sales manager, channel sales manager oraz sales director, CEE, B2B Division. Ostatnio piastował stanowisko country managera Poland & Baltics w Ingenico.

Jest absolwentem EMBA na programie IMD Uniwersytetu w Lozannie, jak również Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim, oraz Inżynierii Oprogramowania na Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.

Tomasz Klewinowski: z Samsunga do Lenovo

Tomasz Klewinowski przez ostatnie 6 lat pracował w firmie Samsung Electronics Polska, gdzie jako Head of Sales odpowiadał za strategię komunikacji produktów i rozwiązań Display i Memory dla biznesu na polskim rynku oraz w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (w 13 krajach), nadzorował działania z zakresu product management oraz kierował pracą liczącego 30 osób działu sprzedaży.

Pracował też dla wiodącego dystrybutora IT i elektroniki użytkowej w Europie AB S.A., gdzie jako Country Sales Manager odpowiadał za m.in. działania sprzedażowe, relacje z kluczowymi klientami oraz budowanie nowych kanałów dystrybucji.

Tomasz Klewinowski jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Dołącz do dyskusji: Mikołaj Bobiński i Tomasz Klewinowski w Lenovo Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl