SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Mikołaj Kunica: z Polskich Inwestycji Rozwojowych do Grupy Ergo Hestia

Z początkiem października Mikołaj Kunica objął funkcję dyrektora biura komunikacji w Grupie Ergo Hestia. Poprzednio pracował w spółce Polskie Inwestycje Rozwojowe, a wcześniej był m.in. dziennikarzem TVN CNBC, „Wiadomości” TVP1 i „Faktów” TVN.

Mikołaj Kunica, fot. TVN / Metaluna / Ireneusz Kielczyk Article

W Grupie Ergo Hestia Mikołaj Kunica będzie kierował zespołem odpowiedzialnym za realizację nowej strategii w polityce informacyjnej firmy. - By właściwie wykorzystać zbudowany przez lata potencjał, chcemy być bliżej tych, którzy już nam zaufali oraz szerzej otworzyć drzwi, zapraszając do współpracy nowych klientów i partnerów biznesowych. Zamierzamy osiągnąć ten cel między innymi poprzez wzmocnienie naszej komunikacji wewnątrz i na zewnątrz firmy - zapowiada Małgorzata Makulska, wiceprezes zarządu Grupy Ergo Hestia.

Przez ostatnie miesiące to Małgorzata Makulska pełniła obowiązki dyrektora biura komunikacji spółki. Wcześniej to stanowisko zajmował Maciej Kuźmicz, który obecnie jest w firmie dyrektorem ds. strategii informacyjnej.

Mikołaj Kunica poprzednio przez niecałe dwa lata był dyrektorem ds. komunikacji i PR w spółce Polskie Inwestycje Rozwojowe. Przedtem przez ponad 10 lat był związany z mediami. W latach 2007-2013 był szefem zespołu reporterów i prowadził codzienny program „Dzień na rynkach” w TVN CNBC. Wcześniej był reporterem „Wiadomości” TVP1 i „Faktów” TVN, pracował też w telewizji RTL 7 i polskiej sekcji Radia BBC.

Kunica ukończył studia magisterskie na Wydziale Historii Uniwersytetu Warszawskiego oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania biznesem mediowym w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Mikołaj Kunica: z Polskich Inwestycji Rozwojowych do Grupy Ergo Hestia

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
trybik
Lubiłem go w CNBC; merytoryczny i zawsze dobrze przygotowany. TVN BiŚ nie da się oglądać. Panie (poza Karpą Świderek) nie wiedzą o czym mówią, panowie skaczą przed kamerą jak małpy (poza Kijkiem).
20 12
odpowiedź
User
ekspert
gratulacje!!!
18 11
odpowiedź
User
Kolega
Mikołaj, wielkie gratulacje! Cieszę się z Twojego sukcesu!
17 9
odpowiedź
User
Marcel
Kunica był świetnym dziennikarzem, takich ludzi się nie wypuszcza z redakcji
16 9
odpowiedź
User
Ola
Lubiłem go w CNBC; merytoryczny i zawsze dobrze przygotowany. TVN BiŚ nie da się oglądać. Panie (poza Karpą Świderek) nie wiedzą o czym mówią, panowie skaczą przed kamerą jak małpy (poza Kijkiem).


Dla niego to dobrze, że już go tam nie ma. Gdyby był musiałby wpisywać się w ten cyrk jakim jest dzisiaj tvn biś
17 9
odpowiedź