SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Mikołaj Nowak przechodzi z TVN do ZPR Media. Zajmie się promocją Fokus TV i Nowa TV

Mikołaj Nowak objął stanowisko dyrektora marketingu i promocji kanałów Fokus TV i Nowa TV, należących do Grupy ZPR Media. Przez ostatnie 9 latach pracował w Grupie TVN, gdzie był konsultantem ds. nowych mediów.

Mikołaj Nowak Article

Do obowiązków Nowaka będzie należało budowanie i realizacja strategii marketingowo-promocyjnej oraz wzmocnienie siły marki kanałów Fokus TV i Nowa TV. Będzie raportował do Ewy Latkowskiej - dyrektor operacyjnej ds. telewizji w Grupie ZPR Media.

- Mikołaj Nowak ma kilkunastoletnie doświadczenie pracy w nowych mediach w zakresie marketingu i sprzedaży. Przez ostatnich pięć lat związany był z telewizją, gdzie wdrażał redakcje programów informacyjnych i zespoły reporterskie (w tym „Fakty”) do epoki nowych mediów. Odpowiadał również za projekty specjalne i komunikację newsroomu z internetem. Na te kompetencje stawia ZPR Media, więc Mikołaj Nowak będzie współtworzył unikatowy most między światem TV i siecią, aby komunikacja – w różnych mediach - była spójna, atrakcyjna i oferowała znacznie więcej - mówi Ewa Latkowska.

Od 2008 roku Nowak związany był z Grupą TVN - jako digital media consultant „Faktów”, a następnie TVN24 BiS. Wcześniej pracował jako brand manager w Grupie Onet. Był również community managerem portalu społecznościowego Grono.net. Zajmuje się doradztwem wizerunkowym i szkoleniami z nowych mediów.

Jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania w Warszawie - The Polish Open University.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Mikołaj Nowak przechodzi z TVN do ZPR Media. Zajmie się promocją Fokus TV i Nowa TV

33 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Nowak?
RIP Nova TV
RIP Fokus TV
28 21
odpowiedź
User
Pan Cogito
Spec od samego siebie.
37 19
odpowiedź
User
Pracowałem
Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Gratulacje i powodzenia
22 27
odpowiedź
User
Joanna K.
Gratulacja Mikołaju!
20 17
odpowiedź
User
Adam
Gość dużo krzyczy w internecie, ale nie ma w tych przekazach merytoryki. Wątpię, żeby znał się na marketingu.
33 15
odpowiedź