SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Miliony oglądały tańczące gwiazdy oraz polskich piłkarzy

Za nami emocjonujący weekend w TV. Swoją premierę miały rozrywkowewidowiska głównych nadawców, nie zabrakło sportu oraz seriali. Conajchętniej oglądali w weekend Polacy?

Miliony oglądały tańczące gwiazdy oraz polskich piłkarzy

Największą widownię w trakcie całego weekendu zgromadziły:serial "Na dobre i na złe", show TVN "Taniec z gwiazdami" orazeliminacyjny mecz polskiej kadry piłkarskiej z Portugalią emitowanyw TVP2 wynika z danych przygotowanych przez AGB Nielsen Media dlaWirtualnemedia.pl.

Piątkowy debiut nowego serialu Jedynki "Tajemnica twierdzySzyfrów", widziało go 4, 07 mln widzów, przy 26, 88 proc udziału wrynku.

W sobotę najchętniej oglądane było spotkanie kadry piłkarskiej zPortugalią (5, 05 mln, 43, 65 proc udziału) transmitowane przezTVP2. Emitowaną między 17.50 a 19.30 rywalizację siatkarzy naMistrzostwach Europy widziało w TVP1 3, 27 mln osób (25, 36 proc.udziału).

Stosunkowo dobry wynik zanotował debiut drugiej edycji showPolsatu "Jak ONI śpiewają". Program zobaczyło 3, 52 mln widzów,przy udziale 23, 92 proc. w rynku. Emitowana w tym czasie "Niania"TVN miała 3, 02 mln widzów i 21, 20 proc. udziału, "Kryminalni"zainteresowali 2, 5 mln osób dając stacji udział na poziomie16, 80proc.

Hitem niedzieli był serial "Na dobre i na złe", śledziło go 5,48 mln osób, przy udziałach w rynku na poziomie 47 proc. Drugiemiejsce należało do debiutu nowej edycji "Tańca z gwiazdami".Przyglądało się mu 5, 41 mln widzów. TVN w trakcie emisji show byłaliderem pasma między 20 a 21.50. Udział wyniósł 32, 74 proc.

Kolejna pozycja w tym paśmie przypadła Polsatowi, który emitowałpremierowe odcinki serialu "Skazany na śmierć" ( drugi odcinek 4,03 mln widzów, 24, 93 proc udziału, pierwszy miał widownię napoziomie 3,68 mln widzów, 22, 10 proc. udziału). Do TOP20najchętniej oglądanych programów nie wszedł show Jedynki"Przebojowa noc". Jego pierwszą część emitowaną między 21.05 a21.55 widziało 2, 02 mln widzów przy udziale w rynku na poziomie12, 6 proc., druga pokazywana między 22.03 a 22.47 zgromadziłamniej widzów (1, 94 mln), ale miała lepszy udział 16, 6 proc.

TOP20, Grupa 4+ AMR AMR% SHR%
1NA DOBRE I NA ZŁETVP209-09-2007547665015,22%46,98%
2TANIEC Z GWIAZDAMITVN09-09-2007540836815,03%32,74%
3ELIMINACJE ME POLSKA-PORTUGALIATVP208-09-2007505845314,06%43,65%
4TELEEXPRESSTVP109-09-2007503730314,00%41,89%
5SZANSA NA SUKCES -TO JUŻ 15 LATTVP209-09-2007499539713,88%43,30%
6WIADOMOŚCITVP109-09-2007495871613,78%33,33%
7TOŻSAMOSC BOURNEATVP108-09-2007434337012,07%29,72%
8TAJEMNICA TWIERDZY SZYFRÓWTVP107-09-2007407060311,31%26,88%
9SKAZANY NA ŚMIERĆPolsat09-09-2007403533311,22%24,93%
10ZŁOTOPOLSCY TVP209-09-2007377957610,50%31,03%
11FAMILIADA TVP209-09-2007374295210,40%31,28%
12FAKTYTVN09-09-200735318399,82%25,65%
13XIIIFESTIWAL KABARETU W KOSZALINIE TVP207-09-200735271859,80%23,33%
14JAK ONI ŚPIEWAJĄPolsat08-09-200735234359,79%23,92%
15JA WAM POKAŻĘ!TVP109-09-200733501089,31%19,96%
16ME W SIATKÓWCE MĘŻCZYZNTVP109-09-200732693479,09%25,37%
17UWAGA !TVN09-09-200731402848,73%20,43%
18WYDARZENIAPolsat09-09-200730940958,60%23,02%
19NIANIATVN08-09-200730220588,40%21,16%
20FORMUŁA 1Polsat09-09-200729869488,30%25,07%


Wśród najchętniej oglądanych propozycji w grupie 16- 49:Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej, "Taniec z gwiazdami"oraz "Skazany na śmierć".

TOP 20, Grupa 16-49 AMRAMR%SHR%
1ELIMINACJE ME POLSKA-PORTUGALIATVP208-09-2007261193913,81%44,64%
2TANIEC Z GWIAZDAMITVN09-09-2007235430512,44%30,17%
3SKAZANY NA ŚMIERĆPolsat09-09-2007230189512,17%29,13%
4TOŻSAMOSC BOURNEATVP108-09-2007207898910,99%31,40%
5WIADOMOŚCITVP109-09-2007198554410,49%29,98%
6NA DOBRE I NA ZŁETVP209-09-2007196267410,37%38,84%
7TELEEXPRESSTVP109-09-2007192720610,19%36,20%
8TAJEMNICA TWIERDZY SZYFRÓWTVP107-09-200718631109,85%28,27%
9SZANSA NA SUKCES -TO JUŻ 15 LATTVP209-09-200718583159,82%36,01%
10FORMUŁA 1Polsat09-09-200715925808,42%30,37%
11ME W SIATKÓWCE MĘŻCZYZNTVP109-09-200715910718,41%27,69%
12KUBA WOJEWÓDZKITVN09-09-200715885538,40%25,39%
13AGENT CODY BANKSTVP107-09-200715698508,30%26,30%
14ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICHPolsat09-09-200715427538,15%28,81%
15MALOLATY U TATYPolsat07-09-200715099857,98%23,09%
16JAK ONI ŚPIEWAJĄPolsat08-09-200714463867,65%22,18%
17VINCITVN07-09-200714299587,56%22,40%
18NIANIATVN08-09-200714079207,44%23,23%
19TOP GUN TVP209-09-200714065227,43%20,06%
20FAKTYTVN09-09-200713952467,37%22,63%

Udziałowymi liderami piątku oraz weekendu były kanały TelewizjiPolskiej (TVP1 i TVP2). Główne anteny komercyjnych nadawców TVNoraz Polsatu toczyły zaciętą, niemal równą rywalizację.

Grupa4+AMRAMR%SHR%
TVP107-09-200713168363,66%23,65%
TVP108-09-200714963184,16%23,78%
TVP109-09-200713846673,85%18,00%
TVP113992743,89%21,47%
TVP207-09-20077759932,16%13,93%
TVP208-09-200713300173,70%21,14%
TVP209-09-200716820704,68%21,87%
TVP212626933,51%19,37%
Polsat07-09-20077706552,14%13,84%
Polsat08-09-20079039582,51%14,37%
Polsat09-09-200713362343,71%17,37%
Polsat10036162,79%15,40%
TVN07-09-20078176312,27%14,68%
TVN08-09-20078877212,47%14,11%
TVN09-09-200713060363,63%16,98%
TVN10037962,79%15,40%
TV407-09-20071491290,41%2,68%
TV408-09-20071346640,37%2,14%
TV409-09-20072242820,62%2,92%
TV41693580,47%2,60%
Grupa16-49AMRAMR%SHR%
TVP107-09-20075476752,89%22,71%
TVP108-09-20076779203,58%23,88%
TVP109-09-20075757363,04%16,29%
TVP16004443,17%20,51%
TVP207-09-20073211841,70%13,32%
TVP208-09-20075625432,97%19,82%
TVP209-09-20076882573,64%19,48%
TVP25239952,77%17,90%
Polsat07-09-20074248892,25%17,62%
Polsat08-09-20074350192,30%15,33%
Polsat09-09-20077013303,71%19,85%
Polsat5204132,75%17,77%
TVN07-09-20074194902,22%17,39%
TVN08-09-20074393402,32%15,48%
TVN09-09-20076239413,30%17,66%
TVN4942572,61%16,88%
TV407-09-2007854660,45%3,54%
TV408-09-2007621090,33%2,19%
TV409-09-20071354380,72%3,83%
TV4943380,50%3,22%
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Miliony oglądały tańczące gwiazdy oraz polskich piłkarzy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl