SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bank Millennium promuje spotem festiwal

10 maja rozpocznie się 21. edycja festiwalu Millennium Docs Against Gravity, którego Bank Millennium jest mecenasem od 19 lat. Z tej okazji bank przygotował spot wizerunkowy,  promujący jednocześnie ten największy w Polsce festiwal filmów dokumentalnych. 

W tym roku współpraca Banku Millennium z festiwalem zostaje przedłużona o kolejne trzy lata.

- Jest mi niezmiernie miło przekazać, że nasza współpraca z festiwalem potrwa kolejne trzy lata. Z dumą i przyjemnością towarzyszymy festiwalowi już od 19 lat i promujemy wraz z Against Gravity ten największy dziś festiwal filmowy, wielkie święto kina dokumentalnego. Millennium Docs Against Gravity to nasze flagowe przedsięwzięcie w ramach prowadzonego mecenatu kultury. Chcemy się nim dzielić z jak najszerszą publicznością. Porusza wiele ważnych i trudnych tematów, z którymi jako ludzie i społeczeństwa musimy się zmierzyć, zmusza do myślenia. Szczególnie istotne są dla nas te dotyczące ochrony planety – klimatu i środowiska naturalnego, w tym zagrożonych gatunków i obszarów leśnych, odgrywających kluczową rolę w walce z globalnym ociepleniem. Idea ta towarzyszy Grupie Banku Millennium od dawna. Wraz z organizatorami festiwalu stwarzamy też przestrzeń, gdzie swoje historie mogą opowiedzieć grupy często wykluczane społecznie. Wspierając wydarzenie ułatwiamy dostęp do świata kultury i debaty społecznej w bardzo szerokim zakresie - mówi Iwona Jarzębska, dyrektor departamentu public relations Banku Millennium.

Millennium Docs Against Gravity odbędzie się od 10 do 19 maja w siedmiu miastach (Warszawa, Wrocław, Gdynia, Poznań, Katowice, Łódź i Bydgoszcz), a następnie online - od 21 maja do 3 czerwca na mdag.pl.

Hasło tegorocznej edycji festiwalu „W relacji ze światem” odnosi się do niezwykłej wartości kina dokumentalnego, w którym jak w zwierciadle możemy się przejrzeć i dowiedzieć więcej o sobie, innych i o świecie. Spot banku, nawiązując do festiwalowego hasła, mówi jednocześnie o wartościach, jakie mu przyświecają.

Film wizerunkowy można obejrzeć na kanale banku na YouTube. Materiał emitowany będzie w kinach przed pokazami festiwalowymi oraz w ramach kampanii banku promującej festiwal.

Dołącz do dyskusji: Bank Millennium promuje spotem festiwal

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl