SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Mindshare wzmacnia dział internetowy

Do zespołu mOne, działu zajmującego się komunikacją one-to-one w MindShare, dołączył Krzysztof Sobieszek.

"Sukcesywnie, od ponad 5 lat naszego istnienia, zwiększamy zatrudnienie odpowiadając tym samym na wciąż rosnące zainteresowanie naszych klientów tym medium" powiedziała Anna Sakowicz, dyrektor mOne.

Od 2000 roku mOne zrealizował ok. 400 kampanii dla ponad 40 klientów. Po raz pierwszy wykorzystał na polskim rynku m.in. formy reklamy takie jak toplayer, watermark czy sponsor strip. Za kampanię dla Nike otrzymał w 2004 roku nagrodę Media Trend "za najlepsze wykorzystanie Internetu" oraz wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Marketingu Bezpośredniego Boomerang. Na początku 2006 r. mOne w wyniku globalnej strategii korporacyjnej zmieni nazwę na MindShare Interaction.

Krzysztof Sobieszek to student piątego roku Kryminologii i Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Jego zainteresowania od wielu lat obracają się wokół społecznych aspektów nowych technologii, e-commerce oraz metodologii badań w Internecie. Współredaktor wortalu "Terminal" poświęconego tej tematyce. Obecnie przygotowuje pracę magisterską na temat response-rate w badaniach internetowych.

W dziale internetowym Mindshare pracuje obecnie 5 osób.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Mindshare wzmacnia dział internetowy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl