SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ministerstwo Cyfryzacji: Karol Okoński sekretarzem stanu, Wanda Buk podsekretarzem

Karol Okoński, poprzednio podsekretarz stanu w resorcie cyfryzacji objął stanowisko sekretarza stanu. Natomiast Wanda Buk z funkcji dyrektor Centrum Projektów Polska Cyfrowa przeszła na stanowisko podsekretarza stanu.

Karol Okoński i Wanda Buk Article

Wręczenie nominacji na stanowiska sekretarza i podsekretarza stanu odbyło się we wtorek w siedzibie Ministerstwa Cyfryzacji. Nowo powołani wiceministrowie odebrali ją z rąk ministra cyfryzacji Marka Zagórskiego.

Karol Okoński pełnił funkcję podsekretarza stanu od 20 czerwca 2016 roku - najpierw w rządzie Beaty Szydło (szefową resortu cyfryzacji była wtedy Anna Streżyńska), a następnie Mateusza Morawieckiego. Jest przewodniczącym Komitetów Sterujących szeregu kluczowych projektów: Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców, e-Dowodu, Węzła Krajowego i Transgranicznego, Otwartych Danych czy Systemu Rejestrów Państwowych.

Wanda Buk stanowisko dyrektor Centrum Projektów Polska Cyfrowa zajmowała od 11 stycznia 2016 roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ministerstwo Cyfryzacji: Karol Okoński sekretarzem stanu, Wanda Buk podsekretarzem

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl