SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ministerstwo Zdrowia planuje kampanię promującą krwiodawstwo, potrzebna agencja

Zakład Zamówień Publicznych przy Ministerstwie Zdrowia wybiera w przetargu agencję, która zajmie się przeprowadzeniem w br. ogólnopolskiej kampanii wizerunkowej w ramach programu polityki zdrowotnej pn. „Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2021-2026” na nośnikach typu: citylight, billboard, ekrany LED.

Minister zdrowia Adam Niedzielski na konferencji prasowej, fot. KPRMArticle

Kampania musi być przeprowadzona co najmniej w 21 miastach w Polsce, w których siedziby główne mają Regionalne Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Działania mają być realizowane na nośnikach typu: citylight, billboard, ekrany LED.

Celem zaplanowanej kampanii społecznej jest przede wszystkim dotarcie do jak najszerszej grupy Honorowych Dawców Krwi oraz uświadomienie społeczeństwu potrzeb systemu lecznictwa w zakresie krwi, jak i znaczenia systematycznego oddawania krwi.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Grupą docelową, do której kierowany jest przekaz komunikacyjny są osoby mogące oddawać krew, tj. osoby w wieku od 18 do 65 lat, a także dzieci i młodzież, które powinny zostać wyedukowane w zakresie krwiodawstwa, aby wraz z uzyskaniem pełnoletności podjęli świadomą decyzję o przystąpieniu do grona Honorowych Dawców Krwi.

Kampania ma potrwać dwa miesiące. O wyborze zwycięskiej firmy zdecydują: kryterium jakościowe (waga 40) i cena (waga 60).

Przetarg trwa do 8 czerwca.

Dołącz do dyskusji: Ministerstwo Zdrowia planuje kampanię promującą krwiodawstwo, potrzebna agencja

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ramzes 88
Dwieście tysięcy dodatkowych zgonów non-covid na skutek decyzji rządu.
odpowiedź
User
mike
Ten Pan Ładny ciągle w ścierce na twarzy?
odpowiedź
User
Bożena
Niedzielski, zostań w domu.
odpowiedź