SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiana rzecznika prasowego Ministerstwa Zdrowia

Po niespełna 5 miesiącach pełnienia funkcji rzecznika prasowego Damian Kuraś zakończył pracę w Ministerstwie Zdrowia. Zastąpił go Jakub Gołąb.

Damian Kuraś został rzecznikiem prasowym w Ministerstwie Zdrowia na początku stycznia tego roku. Zastąpił w tej roli Iwonę Kanię.

Damian Kuraś od 2008 roku pełnił kierownicze funkcje w agencjach public i investor relations. Był odpowiedzialny za przygotowanie strategii komunikacyjnych dla firm i instytucji, także z sektora zdrowia. Przez wiele lat pracował jako dziennikarz ekonomiczny TVN24 i gospodarz studia na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wspierał wizerunkowo Olimpiady Specjalne – był rzecznikiem prasowym polskiej reprezentacji sportowców z niepełnosprawnością intelektualną na Światowe Igrzyska Abu Dhabi 2019 i Berlin 2023.

Po 5 miesiącach rzecznikowania resortowi zdrowia zakończył pracę w ministerstwie. Zastąpił go Jakub Gołąb, ostatnio senior advisor w agencji Vision Group. Wcześniej pracował jako dyrektor Departamentu Dialogu Społecznego i Komunikacji w Biurze Rzecznika Praw Pacjenta. Wcześniej zdobywał doświadczenie jako doradca i rzecznik prasowy w Ministerstwie Zdrowia, rzecznik prasowy polskiej prezydencji w Radzie UE oraz jako analityk i doradca w gabinecie Marszałka Sejmu. Gołąb jest również zastępcą dyrektora biura komunikacji w Ministerstwie Zdrowia.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Damian Kuraś obecnie odpowiada za komunikację z mediami w Głównym Inspektoracie Farmaceutycznym. 

Dołącz do dyskusji: Zmiana rzecznika prasowego Ministerstwa Zdrowia

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jerzy Malczyk
Propagandysta zwykły.
odpowiedź
User
Ojoj
Najmniej ogarnięty rzecznik z branży. Nic nie wiedział, nic nie robił, na niczym się nie znał
odpowiedź
User
Greg
Reszort poza reszortem
odpowiedź