SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Czwórka pokaże talent show „Mistrz Dowcipu”. Prowadzącym Roman Awiński

W piątek, 4 marca, na antenie telewizyjnej Czwórki zacznie się emisja nowego cyklicznego formatu - „Mistrz Dowcipu” - ustalił portal Wirtualnemedia.pl. To talent show, w którym widzowie będą opowiadali dowcipy, a zwycięzców wyłoni jury, na czele którego stanie stand-uper Michał Pałubski. Show poprowadzi dziennikarz Roman Awiński.

Article

„Mistrz Dowcipu" to oryginalny talent show, w którym uczestnicy - opowiadając kawały – będą starali się rozbawić nie tylko jury, ale też zasiadającą w studiu publiczność. W programie wystąpią osoby w różnym wieku, o różnych zainteresowaniach i profesjach, które łączy zamiłowanie do opowiadania dowcipów oraz chęć spróbowania swoich sił przed szerszą widownią.

Po każdym opowiedzianym kawale, jury, w którym oprócz Michała Pałubskiego zasiądą też trzy wybrane z publiczności osoby, przeprowadzi głosowanie. Jeśli ocena jurorów będzie pozytywna, uczestnik wygra określoną sumę pieniędzy i będzie mógł opowiedzieć kolejny dowcip. Negatywna ocena jury kończy występ uczestnika, a prowadzący zaprasza na scenę kolejną osobę.

 

 

 

Rywalizacja podzieli się na trzy, następujące po sobie etapy. W każdym z nich jeden uczestnik może opowiedzieć do pięciu kawałów. W pierwszym etapie, nazwanym „500 plus", można będzie zdobyć po 100 zł za każdy dowcip, który uzyska pozytywną ocenę większości jurorów, a w przypadku remisu - także dodatkowy, rozstrzygający głos przysługujący szefowi jury.

Jak to się rozegra?

Drugi etap to „Większa większość", w którym można wygrać 300 zł za dowcip, jeśli zagłosuje za nim troje z czwórki jurorów. Trzeci etap, „Zero sprzeciwu", to możliwość wygrania 500 złotych za dowcip, pod warunkiem uzyskania jednogłośnej aprobaty jury. Łącznie w programie można wygrać 4,5 tys. złotych, przy czym uczestnicy, którzy odpadną na wcześniejszych etapach, odchodząc, zabierają ze sobą całą wygraną dotąd sumę.

W roli prowadzącego show wystąpi dziennikarz radiowy i telewizyjny, twórca kabaretowy i muzyk – Roman Awiński. „Mistrza Dowcipu" produkuje dla Czwórki Medion Art Studio. Reżyserem programu jest Szymon Łosiewicz, a jego producentką – Dorota Hawliczek. O tym, że Czwórka szuka osób umiejących rozbawić publikę, pisaliśmy już w styczniu br.

Udział Czwórki w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2021 roku wyniósł 3,23 proc.

Dołącz do dyskusji: Czwórka pokaże talent show „Mistrz Dowcipu”. Prowadzącym Roman Awiński

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
aaa
Dowcip to cała ta TV4
odpowiedź
User
Qwertyk
Byłoby dobrze gdyby ten kanał miał newsy i nie należał do Polsatu, TVNu ani TVP.
odpowiedź
User
Gość X
Nowa wersja "Maratonu uśmiechu" kiedyś emitowanego w TVN.
odpowiedź