SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w poranku Antyradia, Zientarski znika z „Odjechanych”

Poranna audycja Antyradia, której gospodarzami są przez Michał Figurski i Małgorzata Wierzejewska, zmienia nazwę na „Mistrz i Małgorzata w Antyradiu”. Natomiast „Odjechani w Antyradiu” będzie prowadził Konrad Czubaj, a Włodzimierz Zientarski ma mieć nowy autorski program o motoryzacji.

Małgorzata Wierzejewska i Michał Figurski, fot. facebook.com/michalfigurskifanpageMałgorzata Wierzejewska i Michał Figurski, fot. facebook.com/michalfigurskifanpage

Poranek Antyradia od początku 2018 roku funkcjonował pod nazwą „Najgorsze Państwo Świata”. W grudniu ub.r. z audycją pożegnała się współprowadząca Karolina Korwin-Piotrowska, uzasadniając to przemęczeniem.

Od marca w studiu oprócz prowadzących Michała Figurskiego i Małgorzaty Wierzejewskiej pojawiała się regularnie Agata Passent.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Od najbliższego poniedziałku audycja będzie nosić nazwę „Mistrz i Małgorzata w Antyradiu”. Zyska nową oprawę dźwiękową, w której tak jak obecnie będzie można usłyszeć Piotra Fronczewskiego. Do zespołu jako wydawca dołączy Dominik Selerski, poprzednio związany z Meloradiem.

Audycja jest emitowana od poniedziałku do piątku w godz. 7-10.

Włodzimierz Zientarski z nowym programem w Antyradiu

Z kolei w paśmie „Odjechani w Antyradiu” jako współprowadzący z końcem maja pojawi się Konrad Czubaj, pracujący ostatnio w Radiu Kolor. Zastąpi Włodzimierza Zientarskiego, w audycji pozostanie natomiast Joanna Zientarska. Audcji można słuchać w piątki w godz. 15-17.

Włodzimierz Zientarski nadal będzie prowadził niedzielne pasmo „Czułe Dranie w Antyradiu” (emitowane w godz. 13-16). Ponadto będzie pracował nad swoim nowym autorskim programem o tematyce motoryzacyjnej.

W pierwszym kwartale br. Antyradio miało 2,5 proc. udziału w rynku słuchalności, wobec 2,9 proc. rok wcześniej (według badania Radio Track).

Dołącz do dyskusji: Zmiany w poranku Antyradia, Zientarski znika z „Odjechanych”

23 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
dada
Dynda mi to.
odpowiedź
User
kaka
Dynda mi to.

Nikt nie pytał.
odpowiedź
User
Y
Nowa strategia sukcesu 😂😂😂
odpowiedź