SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Mitsubishi Motors Polska klientem Kalicińscy.com

Polski oddział koncernu Mitsubishi Motors, producenta japońskich samochodów,rozpoczyna współpracę z Kalicińscy.com. Agencja będzie odpowiedzialna za strategię i realizację działań komunikacyjnych oraz reklamowych w kanałach social mediowych Mitsubishi Motors Polska.

Article

- Media społecznościowe bez wątpienia są kluczowym narzędziem komunikacji z klientami, którzy masowo korzystają z tych kanałów a badania trendów wskazują, że to tylko początek tej rewolucji. Stąd nasza decyzja, by mocno rozwinąć ten ważny obszar - podkreśla Łukasz Wójcik, dyrektor działu marketingu i PR polskiej filii Mitsubishi Motors.

Do zadań agencji Kalicińscy.com będzie należało prowadzenie działań w mediach społecznościowych, które mają kształtować pozytywny wizerunek marki oraz wspierały sprzedaż oferowanych przez nią produktów.

- Strategia komunikacji mediów społecznościowych Mitsubishi jest zorientowana na cel prowadzenia pośredniej sprzedaży produktów oraz mocną integrację z działaniami PR. Kładzie ona duży nacisk na budowanie świadomości japońskich korzeni marki, dewizy Drive@earth oraz oferowanego portfolio, którego flagową cechą charakterystyczną jest napęd 4x4. Niemniej jednak, przewodnią myślą jest budowanie dialogu z konsumentami tam, gdzie to oni chcą go nawiązać i go prowadzić - zapowiada Michał Szczepański, creative & digital strategy w Kalicińscy.com

Komunikacja marki Mitsubishi prowadzona będzie na Facebooku, Instagramie oraz YouTubie. Kalicińscy.com odpowiedzialni będą również za działania reklamowe w social media.

Firmy nie ujawniają, na jak długo zawarły umowę o współpracy. Jedną z pierwszych kampanii, przy których Mitsubishi Motors Polska współpracował z Kalicińscy.com, jest rozpoczęta właśnie akcja reklamowa pod hasłem „Rozpocznij przygodę”.

-
-
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Mitsubishi Motors Polska klientem Kalicińscy.com

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl