SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Młody bóg z iluzją emerytury w nowej kampanii firmy Prudential (video)

Firma ubezpieczeniowa Prudential wystartował z nową telewizyjną kampanią reklamową. Koncept młodego boga został twórczo rozwinięty. Za realizację kilkumiesięcznej akcji odpowiadają agencje BBDO Warszawa, SMG Starcom, Lucky Luciano.

Article

W najnowszej kampanii Prudentiala koncept młodego boga - wprowadzony do komunikacji marketingowej firmy w ub.r.  - został twórczo rozwinięty. Tym razem bohater spotów reklamowych, tytułowy młody bóg, snuje wizję swojej idealnej, wręcz idyllicznej emerytury. Niestety, jego wyobrażenia o spokojnym życiu na poziomie, do którego się przyzwyczaił, okazują się złudne. Dowiaduje się bowiem, że już dziś Polacy spędzają na emeryturze średnio ok. 20 lat swojego życia. Co więcej, długość życia rośnie, a więc może okazać się, że w jego przypadku będzie to nawet 30 lat. Tymczasem jego przyszła emerytura może wynieść raptem ok. jednej trzeciej obecnej pensji.

Konkluzją spotu i przesłaniem kampanii jest zachęcenie do oszczędzania na własną emeryturę zawczasu. Pomóc w tym może ubezpieczenie oszczędnościowe Prudential.

 

Na ekranach pojawią trzy wersje spotów: 45-, 30- i 15-sekundowe. Na potrzeby internetu przewidziano dedykowane spoty interaktywne. Kampania potrwa przynajmniej przez kilka najbliższych miesięcy i zostanie wsparta również zaskakującymi reklamami kinowymi (imitującymi trailery filmowe), a także działaniami PR.

 

Kreację spotów przygotowała agencja BBDO Warszawa, za planowanie i zakup mediów oraz za działania związane z kampanią w Internecie odpowiada dom mediowy SMG Starcom. Spoty wyreżyserował Bartek Ignaciuk, a ich produkcją zajął się dom produkcyjny Lucky Luciano.

W wiosennej kampanii Prudentiala bohaterami spotów, oprócz „młodych bogów” były również dzieci.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Młody bóg z iluzją emerytury w nowej kampanii firmy Prudential (video)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl