SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Młodzi Francuzi czołowymi europejskimi blogerami

Francuscy internauci w wieku od 12 do 24 lat to najbardziej zapaleni blogerzy w Europie.

Młodzi Francuzi czołowymi europejskimi blogerami

Wśród francuskich respondentów z analizowanej grupy wiekowej, 72 procent czyta i umieszcza swoje komentarze na blogach przynajmniej raz w miesiącu - informuje agencja AFP, powołując się na badanie firmy konsultacyjnej Forrester.

Po wysyłaniu e-maili (89 procent), korzystanie z blogów jest drugą najczęściej wykonywaną czynnością przez francuskich internautów. Trzecia to szukanie informacji (55 procent).

Pod względem korzystania z blogów za Francją znalazły się kolejno: Włochy (68 procent), Hiszpania (54 procent), Szwecja (52 procent), Wielka Brytania (43 procent), oraz Niemcy i Holandia (po 33 procent).

Z kolei biorąc pod uwagę korzystanie z internetu, na czele jest Szwecja, gdzie 88 procent internautów w wieku od 12 do 24 lat loguje się do sieci codziennie. Pod tym względem, średnia dla wszystkich badanych krajów, wyniosła 79 procent.

źródło: AFP

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Młodzi Francuzi czołowymi europejskimi blogerami

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl