SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

MMS-owa Majówka w sieci Era

Polska Telefonia Cyfrowa, operator sieci Era, kontynuując popularyzację usług MMS wprowadza dwie nowe możliwości

W dniach od 1 do 7 maja 2004 cena jednego MMS-a wysyłanego przez Abonentów sieci Era i Użytkowników Era Tak Tak z telefonu na telefon w sieci Era oraz na e-mail, wynosić będzie tylko 61 groszy (50 groszy netto).

W okresie poprzedzającym promocję i zaraz po promocji, tzn. od 01.04.2004 do 30.06.2004 obowiązuje opłata w wysokości 1,22 zł (1 zł netto) za MMS-y wysyłane zarówno do Klientów sieci Era, jak i innych sieci komórkowych (nie dotyczy kartek MMS, pocztówek MMS i MMS Specjalny). W okresie promocji Majowej cena MMS-a wysyłanego z telefonu na telefon do Użytkowników i Abonentów sieci innych niż Era pobierana będzie opłata w wysokości 1,22 zł netto (1 zł netto).

Tymczasem dd 1 maja do 30 czerwca nowi klienci sieci Era otrzymają w prezencie 10 MMS-ów, które będą mogli wysłać na e-mail lub do użytkowników sieci Era.

Warunkiem uczestnictwa w promocji jest:

 • wykonanie pierwszego połączenia w dniach 01.05 - 30.06.2004 z karty SIM Era Tak Tak
 • zakup telefonu z funkcją MMS w dniach 01.05 - 30.06.2004 w ramach nowej Umowy dla Abonentów lub zawarcia Aneksu do Umowy o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych

  Z darmowych MMS-ów będzie można skorzystać do dnia 31 lipca 2004. O aktywacji paczki 10 darmowych MMS-ów użytkownik zostanie powiadomiony SMS-em.
 • Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

  Dołącz do dyskusji: MMS-owa Majówka w sieci Era

  0 komentarze
  Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl