SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Mobile Career Start-Up dla studentów

29 listopada rozpoczął się konkurs dla studentów "Mobile Career Start-Up", którego organizatorem jest agencja marketingu mobilnego MobiJOY! oraz integrator usług mobilnych, firma One-2-One

Nagrodami w konkursie są praktyki i staże w wybranej firmie dla czterech laureatów oraz nagrody specjalne. Dla najlepszego uczestnika przewidziana jest możliwość stałego zatrudnienia. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas uroczystej gali, która odbędzie się 31 maja 2005 roku, z udziałem zwycięzców, organizatorów, patronów i zaproszonych gości specjalnych.

Konkurs skierowany jest do studentów 3,4,5 roku studiów oraz tegorocznych absolwentów. Zadaniem uczestników jest przygotowanie, pracy w dowolnej formie (tekst, prezentacja, grafika) oraz rozmowa kwalifikacyjna weryfikująca znajomość języka obcego wybranego przez kandydata, na temat: Komunikacja i marketing przez telefon komórkowy w 2010 r.  Termin oddania gotowych prac upłynie 15 stycznia 2005.

Do dalszej części przejdą osoby wybrane przez jury konkursowe, na podstawie przygotowanej pracy i odbytej rozmowy. Grupa składać się będzie z 4 osób, które będą miały możliwość odbycia trzymiesięcznych staży w firmach. Dwie osoby, które wykażą się największym zaangażowaniem i pomysłami uzyskają dodatkowo miesięczne płatne praktyki. Od 1 marca laureaci  spotykać się będą w siedzibie firm pod okiem opiekuna merytorycznego.

Zadaniem stażystów będzie opracowanie i zarządzanie projektem. Do głównych obowiązków studentów należeć będzie m.in.: tworzenie serwisu "Mobile na świecie" na stronach www oraz monitoring międzynarodowych projektów w sieci. Dla najlepszych dodatkowo przewidziana jest możliwość opublikowania opracowanych materiałów w prasie branżowej.

W tym roku konkurs przeprowadzany będzie na uczelniach poznańskich z możliwością rozszerzenia w kolejnych edycjach  na uczelnie w całym kraju. Swym zasięgiem obejmuje wybrane szkoły państwowe i niepaństwowe o wszystkich kierunkach z naciskiem na zarządzanie i marketing oraz filologie ( język chiński, fiński i japoński).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Mobile Career Start-Up dla studentów

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl