SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Mobilna poczta tańsza niż wysyłanie SMS

Interia.pl uruchomiła mobiPocztę, usługę komunikacyjną będącą rozszerzeniem systemu pocztowego Interia.pl, umożliwiającą odbieranie i wysyłanie e-maili za pośrednictwem urządzeń przenośnych.

Główną zaletą systemu poczty mobilnej jest jej szybkość działania. Dzięki optymalizacji technologicznej rozwiązania koszt skorzystania z poczty mobilnej jest praktycznie taki sam jak średni koszt wysłania wiadomości SMS, z tą różnicą, że w systemie mobiPoczta możemy przesłać treść o praktycznie nieograniczonej objętości.

Warunkiem do tego, by móc swobodnie korzystać z usługi, jest posiadanie urządzenia mobilnego wyposażonego w przeglądarkę obsługującą protokół xHTML oraz aktywowaną usługę transferu danych, na przykład GPRS.

Poczta mobilna Interia.pl przeznaczona jest do korzystania ze wszystkich kont pocztowych założonych w portalu, w tym również w serwisie Strefa.pl.

Aby skorzystać z poczty mobilnej należy w komórce wpisać mobi.poczta.pl. Informacje dostępne są na stronie www.mobipoczta.interia.pl

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Mobilna poczta tańsza niż wysyłanie SMS

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl