SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Monika Borkowska dyrektorem biura prasowego Kukiz ‘15, Jakub Kulesza skupi się na Klubie Młodych Kukiz ‘15

Monika Borkowska, wieloletnia reporterka telewizyjna, została dyrektorem biura prasowego ugrupowania Kukiz ‘15. Poprzednio za kontakty z mediami odpowiadał w ugrupowaniu Jakub Kulesza.

Borkowska stanowisko dyrektora biura prasowego Kukiz ‘15 objęła w połowie maja. Do jej obowiązków należą m.in. kontakty z mediami.

Borkowska była przez wiele lat reporterką telewizyjną. Ostatnio pracowała w TVP Info, wcześniej w TV Polonia, a także przez 7 lat w Telewizji Polsat.

Dotychczas za kontakty z mediami odpowiadał w ugrupowaniu poseł Jakub Kulesza, jednak - jak podała „Rzeczpospolita” - jego dotychczasowe obowiązki związane z budowaniem tzw. Klubu Młodych Kukiz ‘15 znacznie ograniczają jego obecność w Sejmie. W poniedziałek „Rzeczpospolita” napisała też, że Kukiz ‘15 bezskutecznie od wielu miesięcy próbuje zatrudnić osobę na stanowisku rzecznika prasowego.

Monika Borkowska w rozmowie z Wirtualnemedia.pl podkreśla, że ogłoszenie rekrutacyjne, które można jeszcze znaleźć w internecie, jest już nieaktualne.

Dołącz do dyskusji: Monika Borkowska dyrektorem biura prasowego Kukiz ‘15, Jakub Kulesza skupi się na Klubie Młodych Kukiz ‘15

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Sylwester Krasnodębski
Jaka jest prawda i na czym stoimy?? - My Polskie Społeczeństwo.
Od 17-10-1997r wszedł w życie Art. 4. Konstytucji, i od tego dnia Państwo (Ludzie na stanowiskach państwowych) stracili prawo do rządzenia Krajem i Społeczeństwem, - a nadal to robią, czyli sprawują przestępczą władzę – są przestępcami.

W tym faszystowskim Amerykańsko – Żydowsko – korporacyjnym NWO jest ogólne przyzwolenie na okradanie Krajów i Społeczeństw, z gospodarki – suwerenności pieniędzy i Ludzi z ich praw, - zadłużanie i trucie. Chętnych wśród Elit nie brakuje, ponieważ to jest oficjalne. Ustawiają się w kolejce, bo można na tym zarobić. - Wszystkie partie i wszystkie elity będą się korumpować i dzielić Społeczeństwo – a faszyzm NWO będzie postępował. Tak było do tej pory!! Dlatego trzeba zmienić system rządzenia!!

Przestańcie wierzyć elitom (partiom) – tym starym i tym które powstają – W świetle Art. 4-tego Konstytucji władzę w Polsce mają Wyborcy – Społeczeństwo które stanowi większość – i wolą większości możemy rządzić – wtedy się zjednoczymy, - i żadne elity Nas nie podzielą, i nie będą okradać i zadłużać!! Mamy to zapisane w Konstytucji Polskiej, - do tej pory nie byliśmy tego świadomi.

Jeżeli nie zmienimy systemu rządzenia – to będziemy własnością Żydów i korporacji. Zadłużą Polskę maksymalnie wykupią długi Polski i będziemy ich własnością – tak jak obecnie USA.
Kaczyński, - rząd PIS-u i mafia faszystowska B’nai B’rith niech jadą rządzić do Izraela, bo Polską nie mają prawa. Już od 17-10-1997r politycy powinni zorganizować sprawowanie władzy przez Wyborców.

Wytłumaczę dokładnie znaczenie Artykułu 4-tego Konstytucji, który jest przepisany z Definicji Demokracji i zapisu o Suwerenności Narodu, z ogólnie przyjętych kryteriów o Demokracji.

Art4.1. Władza zwierzchnia w Rzeczpospolitej Polskiej należy do Narodu.

Zwierzchnia – czyli najwyższa!!
Należy do Narodu – czyli Wyborców Polskich (woli większości)
Nie do Państwa – czyli nie do Ludzi na stanowiskach Państwowych > (Elit). Nie mogą podejmować decyzji (rządzić) z racji pełnionych stanowisk Państwowych, bez zgody woli większości wyborców, i sami muszą być wybrani wolą większości - całości, - a nie tylko przez tych, którzy pójdą na wybory. Żeby była spełniona wola większości – potrzebny jest dodatkowy kwadracik pod znakiem (NIE) przy każdym nazwisku, na kartach wyborczych do głosowania.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Od 17-10-1997r Politycy nie mają prawa rządzić Polską – czyli podejmować ważnych decyzji w sprawie Kraju i Narodu - (Społeczeństwa), jeśli politykom ta władza się nie należy – to znaczy że sprawują przestępczą władzę!! – Robią to z przyzwyczajenia wykorzystując nieświadomość Społeczeństwa (Wyborców) - i zadaniem Kukiza I ugrupowania KUKIZ15 jest im to wyperswadować, i nagłaśniać Naszą Ordynację Wyborczą, która jest zgodna w działaniu z Definicją Demokracji i Art. 4-tym Konstytucji Polskiej. Bo w przeciwnym razie nie ruszymy z miejsca. Z Kukizem i ugrupowaniem KUKIZ15 Mamy większą siłę przebicia. Oni nie są Nam w stanie zaszkodzić a jedynie pomóc zacząć sprawować władzę Wyborcom.
Współpraca z Kukizem nie oznacza poparcia dla objęcia przez Niego władzy i naprawy Państwa, - robić to będą Wyborcy wolą większości, - czyli My Społeczeństwo, a Kukiz ma Nam w tym pomóc! Wystarczy że będą to robić w imieniu Konstytucyjnej Władzy Zwierzchniej - czyli w Naszym, Polskich Wyborców, - i od momentu ogłoszenia przez Kukiza zmiany Ustroju - procedury i prawo starego Ustroju tracą moc prawną!! I wszystko zgodnie z prawem!! Uratujemy w ten sposób Polskę! - przed ciągłym zadłużaniem i odzyskamy gospodarkę. Nasza Ordynacja Wyborcza jest złożona w oficjalnym piśmie do Biura Poselskiego Pawła Kukiza. Ordynację można przeczytać poniżej.
Po raz pierwszy nie musimy wybierać z tego – co podstępne przestępcze Elity podadzą Nam na tacy.
To będzie ewidentna zmiana Ustroju, i tym samym zmiana systemu rządzenia, Na podstawie Art. 4-tego Konstytucji – obowiązującego prawa od 17-10-1997r. Czyli że prawo jest po Naszej stronie. Uświadamiać pozostałych i żądać od Kukiza nagłośnienia Naszej Ordynacji wyborczej.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Art.4.2. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.

Naród nie oddaje władzy Politykom, tylko ją sprawuje, (sprawować – czasownik).
Naród ma sprawować władzę i przedstawiciele.
Naród - 100000-em podpisów wyborców do każdego projektu ustawy!!
Przedstawiciele – branie pod debatę i głosowanie takich projektów ustaw!! - Bez robienia poprawek przez Polityków.
To jest jedyna władza Polityków zapisana w Art. 4-tym Konstytucji Polskiej.
(…)Wybór przedstawicieli przez Wyborców – nie jest dla Wyborców, sprawowaniem władzy przez przedstawicieli!! Tak samo jak w dyktaturze, - Naród wybierając dyktatora, nie sprawuje władzy przez dyktatora – tylko wybiera dyktatora do - sprawowania władzy!!

Co w związku z tym, odnośnie punktu drugiego część druga Art. 4.2. ? - Naród sprawuje władzę bezpośrednio, czyli referenda, a głównie krajowe. O wszystkim co dotyczy Referendum Krajowego decydują Wyborcy! – a nie Państwo. Wyborcy decydują w jakiej kwestii chcą zrobić referendum, i czy referendum ma się odbyć - też decydują Wyborcy (- nie Państwo), ilością zebranych podpisów pod danym projektem do poddania pod referendum, czyli minimum 500000 podpisów. - A ogłasza referendum Prezydent - obligatoryjnie. To, co przejdzie przez referendum pozytywnie, staje się prawomocne od chwili oficjalnego ogłoszenia wyników referendum. Następnie Marszałek Sejmu wpisuje to do odpowiednich aktów prawnych, lub wydaje takie dyspozycje. Tak powinno wyglądać sprawowanie władzy bezpośrednio przez Naród, - (Wyborców). I „wara” Politykom i Prezydentowi od Naszej władzy.
Społeczeństwo Polskie ma władzę i ma prawo zacząć ją sprawować!!

Link do Ordynacji Wyborczej:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1252394021555493&set=oa.1532558430129741&type=3&theater

Kto jest ZA zmianą systemu rządzenia w Polsce - to pobierać i drukować !!
Wypełnić i wysłać do Biura Poselskiego Pawła Kukiza.

Link do pobrania pisma:
https://lookaside.fbsbx.com/file/Pismo%20do%20Kukiza%20i%20KUKIZ15.docx?token=AWzBjKauSHFrxvLkGizuUnCEmeRnz7rW1Dpf3SdTd3Uu-Sbty_Ce-TPXz6o2avdWCq-vkuUk3yyo0nt-GDeqj7n5oEQCUqkHwxOsDlfOGJLAi5DP6JdssXRUrhh7y4Z9WVrbCFjPLV--kg0Mo-xOysXwYwrdyujBrn8O1WnGadN_f8Jb0hAonsSVbNVLAj17rpY

Link do pobierania programu - Zastępuje Microsoft Office
http://download.documentfoundation.org/libreoffice/stable/5.3.3/win/x86/LibreOffice_5.3.3_Win_x86.msi
odpowiedź
User
gf
Strój faktycznie poważny na tym zdjęciu. ..
odpowiedź