SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Monika Borzdyńska w zarządzie operatora PGE Narodowego. Michał Proszowski nowym rzecznikiem prasowym

Do zarządu spółki PL.2012+, operatora stadionu PGE Narodowy w Warszawie, dołączyła Monika Borzdyńska. Dotychczas była w spółce dyrektorką ds. komunikacji, promocji i marketingu. Jej obowiązki na stanowisku rzecznika prasowego stadionu przejął Michał Proszowski.

Monika Borzdyńska i Michał ProszowskiArticle

Monika Borzdyńska rozpoczęła pracę na PGE Narodowym w 2016 roku jako zastępca dyrektora ds. komunikacji i promocji. Następnie powierzono jej obowiązki rzecznika prasowego oraz funkcję dyrektora ds. komunikacji, promocji i marketingu. Wcześniej zarządzała komunikacją na szczeblu samorządowym oraz pełniła funkcję redaktor naczelnej jednej z elbląskich gazet internetowych.

Na co dzień jest również wykładowcą akademickim na Wydziale Dziennikarstwa Uniwersytecie Warszawskiem oraz w Collegium Humanum, specjalizuje się w budowie strategii komunikacyjnych i marketingowych, zarządzaniu komunikacją kryzysową, kształtowaniu społecznej odpowiedzialności biznesu oraz wprowadzaniu standardów etyki biznesu w przedsiębiorstwach.

Jest absolwentką Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych Executive MBA.

Michał Proszowski rzecznikiem prasowym PGE Narodowego

Michał Proszowski, dotychczasowy zastępca dyrektora ds. komunikacji, promocji i marketingu spółki PL.2012+, zastąpił Monikę Borzdyńską na stanowisku rzecznika prasowego PGE Narodowego.

Proszowski jest od 2014 roku związany zawodowo z PGE Narodowym, gdzie pierwotnie zarządzał komunikacją internetową, a od 2018 roku pełnił funkcję zastępcy dyrektora ds. komunikacji, promocji i marketingu. Wcześniej pracował jako zastępca szefa redakcji serwisów informacyjnych w dzienniku "Rzeczpospolita" oraz jako wydawca strony głównej w serwisie Onet. Specjalizuje się w zarządzaniu komunikacją korporacyjną i kryzysową.

Jest absolwentem studiów Executive MBA walidowanych przez Rotterdam School of Management pod patronatem Business Centre Club. Wcześniej ukończył dziennikarstwo oraz media relations w Warszawskiej Wyższej Szkole Humanistycznej.

Dołącz do dyskusji: Monika Borzdyńska w zarządzie operatora PGE Narodowego. Michał Proszowski nowym rzecznikiem prasowym

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Hej
Czy dobrze przeczytałem? Babka wcześniej awansowała maksymalnie na redaktora portalu w gminie? I stamtąd trafiła do zarządu spółki z obrotami na poziomie setek milionów?

Piękny awans.
odpowiedź
User
Zijka
Przy szczerej sympatii dla byłej Pani Rzecznik, ten awans bardzo dużo mówi o dzisiejszej Polsce.
odpowiedź
User
Internetowy zazdrośnik
Kiedyś myślałem, że to red akcja daje ciała, bo zamieszcza opisy, gdzie ludzie byli. Ale teraz zaczynam rozumieć, że gdy ktoś nie może pochwalić się jednym czy dwoma fajnymi sukcesami typu "zwiększyłem sprzedaż", "wyprzedziłem konkurencję", to wymienia wszystkie miejsca, w których pracował.

Ot, takie studenckie CV.

Niezmiennie życzę powodzenia.
odpowiedź