SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Monika Piekarska kierownikiem ds. korporacyjnych w Mars Wrigley

Do zespołu corporate affairs Mars Wrigley dołączyła Monika Piekarska, gdzie objęła stanowisko kierownika ds. korporacyjnych.

Monika PiekarskaArticle

Piekarska odpowiada za całość działań związanych z komunikacją zewnętrzną w zespole corporate affairs Mars Wrigley. Do jej obowiązków należy budowanie reputacji firmy poprzez opracowanie i wdrażanie efektywnej komunikacji zewnętrznej oraz współpracę z mediami, a także współpracę z interesariuszami. Raportuje do Beaty Rożek, dyrektor ds. korporacyjnych.

Piekarska ma 12-letnie doświadczenie zawodowe. Pracowała w Lafarge, Żywiec Zdrój (Grupa Danone) oraz agencjach PR.

Zespołem corporate affairs segmentu Mars Wrigley w Marsie kieruje Beata Rożek. Odpowiada za cały obszar spraw korporacyjnych dla segmentu: promowanie i ochronę reputacji firmy, zarządzanie komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną, rozwijanie relacji z interesariuszami, działania z obszaru zrównoważonego rozwoju. Jest również członkiem zespołu zarządzającego Mars Wrigley w Polsce.

Beata Głuszcz, specjalistka ds. konsumenckich oraz komunikacji wewnętrznej, odpowiada w zespole Beaty Rożek za relacje z konsumentami oraz opracowywanie i wdrażanie komunikacji wewnętrznej. Przez ostatnie 2,5 roku pełniła funkcję starszego specjalisty ds. komunikacji w Carlsberg Polska. Wcześniej zdobywała doświadczenie w obszarze komunikacji korporacyjnej, wewnętrznej oraz CSR pracując jako konsultant w agencji Alert Media Communications (klienci: Nutricia, Velux, Porta, Novartis, Leroy Merlin czy Swiss Krono Group).

Segment Mars Wrigley w Polsce odpowiada za wyroby czekoladowe, gumy, miętusy i cukierki. W naszym kraju Mars prowadzi jeszcze segment Petcare (produkty dla zwierząt) oraz centrum usług.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Monika Piekarska kierownikiem ds. korporacyjnych w Mars Wrigley

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl