SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Monika Szymborska i Krzysztof Miączyński z „Uwagi!” zwolnieni z TVN

Szefowa redakcji „Uwagi!” i „Superwizjera” Monika Szymborska oraz jej zastępca Krzysztof  Miączyński zostali zwolnieni z TVN - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - Nie komentujemy powodów rozstania - wyjaśnia Joanna Górska, szefowa zespołu PR Grupy TVN.

Monika Szymborska, fot. tvnArticle

Informacje o rozstaniu z Szymborską i Miączyńskim portal Wirtualnemedia.pl potwierdził w TVN. - O tym, kto pokieruje redakcją poinformujemy w najbliższych dniach - wyjaśnia nam Joanna Górska, szefowa zespołu PR w Grupie TVN. Stacja nie komentuje powodów rozstania z dziennikarzami.

Nieoficjalnie ustaliliśmy, że powodem zwolnienia miały być m.in. niewystarczające wyniki oglądalności cyklu „Kulisy sławy”. Obowiązki szefa redakcji „Uwagi!” i „Superwizjera” przejął na razie Jacek Kaczmarek. Ale docelowo w redakcji pojawi się nowy kierownik. Według informacji Wirtualnemedia.pl nowy szef „Uwagi!” i „Superwizjera” będzie znany w piątek.

Monika Szymborska w TVN pracowała od 2002 roku, była m.in. producentem programu Marcina Wrony „Pod napięciem”. To ona tworzyła redakcję „Uwagi!”, w której pełniła funkcję producenta.

Krzysztof Miączyński z TVN związany był od 1999 roku. Pracował jako producent i wydawca „Faktów”, redaktor w programie „Ale plama” oraz producent pierwszego wieczoru wyborczego w TVN. Do „Uwagi!” dołączył w 2002 roku.

Jesienią br. program „Uwaga!” oglądało średnio 2,32 mln osób, o 220 tys. widzów mniej niż w analogicznym okresie rok temu. TVN w czasie emisji interwencyjnego magazynu zajmuje drugie miejsce w rynku telewizyjnym w 4+, a w 16-49 jest liderem.

Udział TVN w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w październiku br. wyniósł 11,30 proc.

Dołącz do dyskusji: Monika Szymborska i Krzysztof Miączyński z „Uwagi!” zwolnieni z TVN

32 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
TonaldJ.Drump
Jak to, nie podają dlaczego zwolnieni? Jak Trójka nie podawała to aj waj, afera, skandal. Czyżby zmiany z Ameryki? Skriptsy już się do Trumpa uśmiechają? Wajcha przełożona, czy może wręcz przeciwnie - okopywanie w anty-PiSie.
odpowiedź
User
XXXX
Niezadowalające wyniki kulis sławy? To by się nawet zgadzało, bo TVN wszędzie, gdzie tylko może, promuje celebrytów i tylko na nich im zależy, więc mogą narzekać, że ludzie nie chcą ich oglądać...
odpowiedź
User
Nicko
Ta pani i ten pan mieli już dawno sporo za uszami. Za wyniki oglądalności sie nie zwalnia, a przenosi. Tu chodzi o poważniejsze sprawy. Być może powróciła afera komornicza. Pewne jest za to, że zespół Uwagi upije sie z radości.
odpowiedź