SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Monika Zamachowska promuje inwestycje na amerykańskiej giełdzie z firmą Stoksoft

Dziennikarka Monika Zamachowska wystąpiła w kampanii reklamowej firmy Stoksoft, prowadzącej Program Rozwoju Inwestora i tworzącej społeczność inwestującą na giełdzie w USA.

W ramach współpracy powstały trzy krótkie filmiki promocyjne z udziałem  dziennikarki, które będzie można obejrzeć na kanałach społecznościowych Stoksoft.

Stoksoft zapewnia niezbędne szkolenia i działania prowadzące do skutecznego inwestowania. Wskazuje też na własne i zewnętrzne rozwiązania softwarowe tak, aby każdy mógł świadomie i bezpiecznie inwestować swój kapitał na amerykańskiej giełdzie.

- To co robimy jest taką ścieżką od A do Z dla człowieka, który zupełnie nie zajmuje się inwestowaniem. Po kilku miesiącach jest on już w stanie właściwie być samodzielny na rynku. Razem ze mną na co dzień w amerykańskie akcje inwestuje ponad 500 osób. Nasi klienci średnio osiągają zyski w okolicach kilkunastu procent rocznie, natomiast najskuteczniejsi potrafią przekroczyć próg 50% zysku  - mówi Paweł Zakrzewski, CEO Stoksoft.

Dołącz do dyskusji: Monika Zamachowska promuje inwestycje na amerykańskiej giełdzie z firmą Stoksoft

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl