SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Morten Heuing prezesem internetowych platform porównawczych w Bauer Media Group

Z dniem 1 kwietnia 2020 roku Morten Heuing przejmie obowiązki prezesa internetowych platform porównawczych Bauer Media Group (OCP- online comparison platform).

Heuing zastąpi Raphaela Savalle'a, dyrektora finansowego obszaru OCP Business Area. Będzie teraz odpowiedzialny za dalszy rozwój działalności Grupy w zakresie internetowych platform porównawczych na istniejących i nowych rynkach. Będzie podlegał bezpośrednio Veitowi Denglerowi, dyrektorowi ds. operacyjnych w Bauer Media Group.

Od połowy 2019 roku był on członkiem rady doradczej ds. obszaru biznesowego usług dla MŚP w Bauerze. Posiada 20-letnie doświadczenie w firmach technologicznych m.in. takich, jak StepStone i eBay Classifieds Group.

Veit Dengler, dyrektor operacyjny Bauer Media Group uzasadnia decyzję o awansie Mortena Heuinga stwierdzeniem: - Duża świadomość technologii, jego analityczna wiedza oraz praktyczne i bycie angażującym liderem sprawiają, że doskonale nadaje się do kierowania i dalszego wzmacniania naszych działań OCP – ocenia.

W ciągu ostatnich czterech lat Bauer Media Group wzmacnia działalność w zakresie OCP oraz stawia na rozwój tego obszaru biznesowego. W nowym zespole zarządzającym tym obszarem znajdują się Morten Heuing (prezes), Raphael Savalle (dyrektor finansowy), Agnieszka Anielska (dyrektor operacyjny) i Hans Gruber (dyrektor ds. technologii).

Do Grupy Bauer Media w Polsce należą również Grupa RMF i Wydawnictwo Bauer. W 2018 roku Wydawnictwo Bauer, publikujące kilkadziesiąt tytułów prasowych, zanotowało spadek wpływów sprzedażowych o 6,2 proc. do 464,33 mln zł, natomiast jego zysk netto zmalał ze 119,8 do 94,39 mln zł. Firma wydała 19,5 mln zł na aktualizacji wartości aktywów niefinansowych.

 

 

Dołącz do dyskusji: Morten Heuing prezesem internetowych platform porównawczych w Bauer Media Group

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Iveco
Same dyrektory. A jest jakiś sukces czy może ta zmiana na stanowisku nieprzypadkowa? ;)
odpowiedź