SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Można inaczej” - youtube’owy talent show znów promuje Hoop Colę

Tegoroczna kampania napoju Hoop Cola tak jak zeszłoroczna będzie oparta na internetowym talent show „Można inaczej”, w którym znani polscy youtuberzy wybierają nowe gwiazdy portalu. Tym razem jurorami będą twórcy związani z Agora Internet Artists.

Article

Akcja zaczyna się 21 marca od eventu z udziałem dwumetrowego robota Titan, który m.in. będzie rozdawał Hoop Colę w centrum Warszawy oraz wystąpi w „Dzień Dobry TVN”.

Właściwa kampania ruszy z początkiem kwietnia i będzie przebiegać w dwóch etapach. Spośród osób, które prześlą swoje zgłoszenia za pośrednictwem strony internetowej hoopcola.pl, mentorzy zakwalifikują 48 uczestników. Utworzą z nich cztery grupy i będą prowadzić z nimi warsztaty.

Potem wybiorą najlepszą dwunastkę, która ruszy wspólnie z nimi w podróż po ośmiu miastach. W każdym z nich będą stawać przed różnymi zadaniami, a ich wykonywanie relacjonować na kanale Hoop Coli na YouTube i Veedo.pl. Stworzone podczas podróży produkcje będą oceniane przez internautów. Najlepiej oceniona grupa stanie przed finalnym zadaniem na wyjeździe zagranicznym. Finał akcji odbędzie się na drugiej edycji Hoop Likes Festival - festiwalu ludzi internetu.

Funkcję mentorów będą pełnić twórcy kanałów youtube’owych: Gimper, xMandzio, Izak, Chwytak TV, Letni Chamski Podryw oraz Śmiechawa TV współpracujący z siecią Agora Internet Artists oraz Kocham Gotować należący do sieci LifeTube. Przy kampanii pracuje też agencja 5:10 AM.

Konkurs będzie wspierany działaniami reklamowymi: przede wszystkim w social media (na YouTube i Facebooku), a także w prasie, radiu i na outdoorze. Ponadto wizerunku youtuberów pełniących rolę mentorów znajdą się na etykietach butelek Hoop Coli.

Pierwszy raz kampania tego napoju oparta na konkursie „Można inaczej” została przeprowadzona latem ub.r., mentorami byli wtedy znani youtuberzy współpracujący z siecią Lifetube.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników ubiegłorocznej edycji „Można Inaczej” - podkreśla Patrycja Giurko, marketing manager w Hoop Polska. - Hoop Polska jest prawdopodobnie pierwszą firmą w Polsce, która postanowiła cały budżet jednej ze swoich marek ulokować w produkcjach internetowych. Produkcje video pozwalają nam skuteczniej docierać do naszych klientów, ale co ważne, nie z samym komunikatem, a z angażującą zabawą, która oprócz promocji naszej marki, pozwala kiełkujacym talentom YouTube’a rozwijać siebie i promować swoją pasję. Dodatkowo, strategia ta przynosi wymierne efekty w postaci wyższego zasięgu kampanii, niż zasięgi generowane przez inne media przy podobnych kosztach. Jesteśmy  autentyczni w haśle. Naszymi działaniami pokazujemy, że można inaczej - wylicza.

Dołącz do dyskusji: „Można inaczej” - youtube’owy talent show znów promuje Hoop Colę

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl