SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

MTV bez dyrektora programowego

Ze skutkiem natychmiastowym został zwolniony Jarosław Burdek, dyrektor programowy MTV

Kolejne spore zmiany personalne w MTV Polska. Po dyrektor generalnej Beacie Pawłowskiej z firmy odchodzi również Jarosław Burdek, dyrektor programowy MTV.

Jak poinformowało wczoraj portal Wirtualnemedia.pl MTV Networks Polska  na skutek zmian w strukturze organizacyjnej firmy  stanowisko Dyrektora Programowego, Muzycznego i Produkcji ulega likwidacji. Konsekwencją tej decyzji jest rozstanie z Jarosławem Burdkiem, który do tej pory sprawował tę funkcję. Burdek rozstaje się z MTV ze skutkiem natychmiastowym.

  W nowej strukturze firmy działami Muzycznym, Programowym i Produkcji będą wspólnie kierować Monika Chojnacka, na stanowisku Starszy Producent oraz Piotr Metz, Manager ds. Muzycznych i Programowych. Oboje raportować będą bezpośrednio do Dyrektora Generalnego MTV Emerging Markets Deana Possenniskie.

MTV poinformowało jednocześnie, że likwidacja stanowiska Dyrektora Programowego, Muzycznego i Produkcji zakończyła proces restrukturyzacji struktur zarządzających MTV Networks Polska.

Przypomnijmy, że od 21 lipca MTV Polska ma również nowego szefa. Stanowisko to objął Dean Possenniskie - menedżer MTV Networks Europe.

Dean Possenniskie jest odpowiedzialny za przeprowadzenie procesu integracji MTV Polska z regionalnymi strukturami sieci. Polski oddział MTV stanie się częścią jednostki organizacyjnej, występującej pod nazwą MTV Emerging Markets. Do Emerging Markets należą w tej chwili kanały MTV Europe, VH1 oraz Nickleodeon, nadające swój program miedzy innymi na Węgrzech, w Czechach, Słowacji, Turcji i Izraelu.  Dean Possenniskie zarządza wszystkimi kanałami wchodzącymi w struktury Emerging Markets.

Dean Possennisskie na tym stanowisku podlega Dyrektor Zarządzającej MTV Central - Catherine Muhlemann.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: MTV bez dyrektora programowego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl