SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agencje Mufu i GoldenSubmarine zajmą się obsługą reklamową PGE

Agencje reklamowe Mufu i GoldenSubmarine wygrały przetarg na obsługę reklamową PGE Polskiej Grupy Energetycznej. Umowa ma być zawarta na dwa lata. 

PGE Polska Grupa Energetyczna zakończyła trwający od czerwca br. przetarg na obsługę kreatywną działań wizerunkowych w zakresie ATL i BTL. 

Do współpracy wybrała agencje Mufu i GoldenSubmarine. Liczby i nazw pozostałych uczestników przetargu spółka nie ujawnia.

Obie agencje zajmą się kompleksową (ATL i BTL) obsługą reklamową skierowaną zarówno do mass mediów, jak i do klienta indywidualnego. Przez dwa lata będą kreować wizerunek marki w oparciu o obecną identyfikację wizualną PGE; realizować kampanie reklamowe w prasie, radiu i telewizji, a także zajmować się reklamą internetową czy produkcją materiałów reklamowych.

– Cieszę się na współpracę z PGE, tym bardziej, że to kolejny nasz projekt z branży energetycznej. To duża marka i wyznanie, które na pewno pozwoli naszemu zespołowi  wykorzystać swoje umiejętności i realizować super pomysły – mówi Marcin Rossa, CEO i założyciel Mufu.

Do obowiązków Mufu i GoldenSubmarine należeć będzie m.in. opracowanie linii kreatywnych do kampanii reklamowych oraz aktualizacja przygotowanego,materiału do komunikacji w kolejnych edycjach; przygotowywanie key visual (dalej KV) kampanijnych wraz z opracowaniem tekstu do materiału, według opisanej specyfiki w briefie; przygotowywanie oraz produkcja materiałów BTL; opracowanie linii kreatywnej oraz produkcja materiałów reklamowych do wszelkich działań promocyjnych np. wspierających projekty sponsorskie PGE związane z mecenatem kultury i sportu, wsparcie działalności CSR, wizerunkowa i/lub edukacyjna komunikacja projektów strategicznych realizowanych w Grupie PGE, projekty z zakresu employer brandingu; prace kreatywne: przygotowania projektów graficznych, scenariuszy filmowych wraz ze storyboardami, scenariuszy radiowych oraz nadzór kreatywny nad procesem produkcyjnym (produkcja filmów, spotów radiowych, materiałów printowych).

Ostatnio za obsługę reklamową PGE Polskiej Grupy Energetycznej odpowiadały agencje Publicis Poland i GoldenSubmarine.
 

 

Dołącz do dyskusji: Agencje Mufu i GoldenSubmarine zajmą się obsługą reklamową PGE

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl