SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

MultiBank - nowa akcja promocyjna

MultiBank - detaliczna część BRE Banku SA - organizuje wspólnie z Visa International nową promocję „Śladami Jamesa Bonda”. Akcja ma na celu popularyzację zakupów i płatności kartami kredytowymi VISA.W promocji mogą wziąć udział klienci MultiBanku posiadacze kart Visa Credit, Visa Gold Credit i Visa Platinum Credit, którzy dokonają transakcji bezgotówkowej kartą kredytową i rozliczą ją w okresie trwania konkursu. Akcja „Śladami Jamesa Bonda” potrwa do 31.12.2002 roku.

Klienci MultiBanku, którzy wezmą udział w promocji „Śladami Jamesa Bonda” w każdy dzień roboczy wygrać mogą portfele firmy Wittchen, a raz w tygodniu zegarek marki Swatch. Laureatem dnia zostanie osoba, która w danym dniu roboczym dokona rozliczonej transakcji o największej wartości, a laureatem tygodnia Klient, który dokona rozliczonej transakcji o największej wartości w danym tygodniu.

Główną nagrodą akcji „Śladami Jamesa Bonda” jest dwuosobowa wycieczka do Londynu o wartości 5000 USD. Laureat Nagrody Głównej zostanie wyłoniony z grupy wszystkich uczestników promocji, którzy spełnili warunki określone w regulaminie akcji, prawidłowo odpowiedzieli na pytanie konkursowe oraz dokonali największej ilości transakcji rozliczonych w okresie trwania promocji. Pytania konkursowe zadawane będą przez operatorów multilinii.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: MultiBank - nowa akcja promocyjna

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl