SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Multikino, Cinema City i Helios reklamują Święto Kina z tańszymi biletami (wideo)

12 grudnia odbędzie się ogólnopolskie Święto Kina, w którym wezmą udział zarówno największe sieci kinowe (Multikino, Cinema City, Helios, Cinema 3D), jak też kina tradycyjne. Towarzyszy temu kampania reklamowa przygotowana przez agencje Publicity, Platige Image i Starcom.

Article

W ramach Święta Kina 12 grudnia we wszystkich kinach biorących udział w akcji bilet na film 2D będzie kosztował 11 zł, a na filmy 3D - 14 zł (plus dopłata za okulary). W kinach wielosalowych na przynajmniej jednej sali wyświetlane będą polskie filmy, natomiast w kinach jednosalowych - minimum jedna polska produkcja w ciągu dnia.

Akcja, prowadzona co roku, ma popularyzować oglądanie filmów (także polskich) w kinach.

Kampania reklamująca Święto Kina jest prowadzona w telewizji, internecie, radiu i prasie.

Kreacją spotu zajęła się agencja Publicity (która odpowiada też za koordynację akcji i działania PR), a produkcją - studio Platige Image. Plakat przygotowali Internet House Piotr Trybała i Dawid Ryski, a pozostałe materiały promocyjne - agencja Chacuna. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Starcom.

Kampania jest współfinansowana przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Multikino, Cinema City i Helios reklamują Święto Kina z tańszymi biletami (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl