SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Multimedialny Przebój Roku 2004 w Interia.pl

Od 29 listopada do 31 grudnia trwać będzie organizowany przez RMF FM plebiscyt na Przebój Roku 2004, którego partnerem jest Interia.pl

Na stronach portalu dostępny jest poświęcony akcji serwis internetowy (http://przebojroku.interia.pl/). Witryna umożliwia m.in. zapoznanie się z informacjami na temat artystów, których utwory aspirują do tytułu, oddanie głosu na poszczególne utwory oraz pobranie dzwonków mono- i polifonicznych z nominowanymi utworami.

Po raz pierwszy w dotychczasowej historii plebiscytu na stronach serwisu obejrzeć można teledyski niemal wszystkich nominowanych piosenek. Specjalnie stworzony system streamingowy rozpoznaje prędkość połączenia użytkownika i serwuje mu videoclip o jakości odpowiadającej parametrom jego połączenia. Dostępne wielkości strumieni to 56k, 128k oraz 300k.

- Dopasowana do możliwości sprzętowych użytkownika transmisja obrazu video wprowadza zupełnie nową jakość w sferze multimedialnych usług oferowanych przez INTERIA.PL. Posiadacze szerokopasmowego dostępu do Internetu będą mieli okazję docenić walory szybkiego łącza - komentuje Jacek Pasławski, Prezes Zarządu INTERIA.PL. - Mam nadzieję, że taka forma serwisów w INTERIA.PL wzbogaconych o treści multimedialne spotka się z dużym zainteresowaniem naszych użytkowników - dodaje.

Serwis Przeboju Roku jest swoistym pilotem szerokiego spektrum usług i treści przeznaczonych dla użytkowników Internetu posiadających szerokopasmowy dostęp do sieci, na tworzeniu których portal zamierza się koncentrować w przyszłym roku. Serwis plebiscytu jest kolejnym - po uruchomieniu nowej wersji serwisu Muzyka - krokiem wskazującym na to, jak ważnym elementem w nowej strategii INTERIA.PL, są muzyka i treści multimedialne.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Multimedialny Przebój Roku 2004 w Interia.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl