SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Mundial w dziennikach Polskapresse

5 czerwca br. rozpoczęło się mundialowe szaleństwo w dziennikach regionalnych Polskapresse.

Sześć gazet Polskapresse ukaże się z płytą CD „ABC Mundialu”: Dziennik Bałtycki, Dziennik Łódzki, Dziennik Zachodni, Gazeta Krakowska, Słowo Polskie Gazeta Wrocławska i powiązana kapitałowo Gazeta Poznańska. „ABC Mundialu” zawiera galerię sław, prezentację drużyn, stadionów i miast, w których odbywać się będą rozgrywki, jak również historię MŚ z wynikami, składami i zdjęciami. Nowością na CD jest specjalny program pozwalający przez Internet na bieżąco aktualizować tabele z wynikami. W Dzienniku Bałtyckim i Dzienniku Zachodnim płyta wspierana jest promocyjnie przez wybitnego trenera Antoniego Piechniczka. W pięciu gazetach „ABC Mundialu” ukaże się w czwartek, 8 czerwca. Dziennik Łódzki dołączył płytę w poniedziałek 5 czerwca.

Ponadto kibice dzienników regionalnych Polskapresse w poniedziałek 5 czerwca otrzymali w prezencie flagi Polski insertowane przez Browary Tyskie.

W tym tygodniu wszystkie gazety przygotowały własne redakcyjne dodatki mundialowe (m.in. z harmonogramem meczów, prezentacją drużyn) i dołączają plakaty reprezentacji. Dodatkowo dzienniki uruchomiły własne konkursy mundialowe (Dziennik Łódzki od X 2005 roku prowadzi konkurs mundialowy, w którym do wygrania jest Fiat Panda, finał w połowie lipca, Dziennik Bałtycki w sobotę uruchamia konkurs „Typuj i wygrywaj”). Z kolei Dziennik Zachodni realizuje pięcioodcinkową kolekcję „Wielka Piłka” (początek 29 maja, koniec 26 czerwca).

Mundial w dziennikach regionalnych wspierany jest autopromocją na łamach gazet oraz kampaniami reklamowymi w mediach regionalnych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Mundial w dziennikach Polskapresse

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl