SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Murator zmienia kompetencje szefów marketingu

Murator zmienił zakres obowiązków szefów marketingu. Irena Walczak objęła kierownictwo nad tytułami wnętrzarskimi, natomiast Michał Bąk będzie zajmował się imprezami targowymi Murator Expo.

Irena Walczak

Irena Walczak

Irena Walczak, dotychczas zajmująca stanowisko dyrektora marketingu działu budowa, będzie teraz kierować także działem wnętrza. Będzie tym samym odpowiadać za większość magazynów wydawnictwa w segmencie budowlano-wnętrzarskim („Murator”, Architektura-murator”, „M jak mieszkanie”, „Moje mieszkanie”, „Dobre Wnętrze”) oraz za miesięcznik „M jak mama”.

Z kolei Michał Bąk, który od lipca 2012 roku łączył obowiązki dyrektora marketingu sport, hobby, wypoczynek oraz dyrektora marketingu wnętrza, skupi się na kierowaniu pierwszym z obszarów. Jednocześnie będzie odpowiadał za tematyczne imprezy targowe, związane z turystyką, których organizatorem jest Murator Expo.

Alicja Strzelczak, która odpowiadała do tej pory wyłącznie za działania marketingowe miesięcznika „M jak mama”, będzie wspierać także pozostałe tytuły wydawnictwa.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Murator zmienia kompetencje szefów marketingu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl