SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Muzyka dla Firm" bez opłat w nowej promocji Netii

Netia wprowadza nową ofertę dla małych firm o nazwie "Multiplan Firma", z bezpłatną usługą "Muzyka dla Firm", która daje stały dostęp do muzyki na licencji royalty free.

Article

W ramach nowej oferty Netii, przy zakupie internetu stacjonarnego solo lub w pakiecie z telefonem stacjonarnym, klient otrzyma usługę "Muzyka dla Firm 2.0" za 0 zł/mies. Standardowa cena usługi to 29,90 zł/mies.

Abonamenty za samodzielną usługę internetową zaczynają się od kwoty 44,90 zł (do 50 Mb/s). Ceny pakietów z telefonem stacjonarnym w bazowej taryfie (100 minut) zaczynają się od kwoty 64,80 zł. W wariancie z nielimitowanymi połączeniami na stacjonarne, komórkowe i międzynarodowe (stacjonarne w UE; stacjonarne i komórkowe w USA i Kanadzie) to koszt od 94,80 zł miesięcznie.

W ramach promocji dostępne są także wyższe prędkości internetu - do 100 Mb/s oraz do 300 Mb/s. Oferta przeznaczona jest dla nowych klientów. Czas trwania umowy to 24 miesiące.

"Muzyka dla Firm" to usługa, dzięki której klienci Netii otrzymują stały dostęp do muzyki royalty free (pakiet "Free"). Daje ona nieograniczoną licencję na publiczne odtwarzanie i zwalnia z opłat dla Organizacji Zbiorowego Zarządzania Prawami Autorskimi (OZZ) – ZAIKS, ZPAV, STOART i SAWP. Dla przedsiębiorców ma to oznaczać oszczędność do 1000 zł miesięcznie. Klienci otrzymują dostęp do 6 kategorii utworów podzielonych na rodzaj prowadzonej działalności lub atmosferę jaką chcą, aby zapanowała w ich lokalu. Każda kategoria zawiera pięć playlist, dzięki czemu klient ma do dyspozycji ponad 3000 utworów. Dostęp do usługi możliwy jest za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne z systemem Android lub poprzez stronę www. W ramach usługi klient ma również dostęp do pakietu "Power" z muzyką komercyjną, który wymaga uiszczenia opłat na rzecz OZZ.

  • Więcej informacji:
  • Netia
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Muzyka dla Firm" bez opłat w nowej promocji Netii

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl