SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nagrody dla pracowników PTK Centertel

Złote Medale dla pracowników PTK Centertel

Najlepsi specjaliści Idei odznaczeni podczas obchodów Światowego Dnia Telekomunikacji'2003.

W dniu 15.05.br., podczas uroczystych obchodów Światowego Dnia Telekomunikacji odznaczeni zostali pracownicy PTK Centertel. Odznaczenia te przyznano osobom, które w wyjątkowy sposób od wielu lat przyczyniają się do budowy w Polsce rynku telekomunikacyjnego i wdrażania najnowocześniejszych technologii telekomunikacyjnych - zgodnie z hasłem tegorocznych obchodów Światowego Dnia Telekomunikacji - ułatwiających ludziom komunikowanie się. Wysokie rangą odznaczenia Złote Medale *Zasłużony dla Łączności" zostały przyznane Jean-Marc Vignolles, Wiceprezesowi Zarządu PTK Centertel i Tomaszowi Laudy, Dyrektorowi Biura Zarządu.

Ponadto odznaczenia Stowarzyszenia Elektryków Polskich zostały wręczone:

- Piotrowi Baranowskiemu, Dyrektorowi Biura Strategii i Regulacji,
- Konradowi Kobyleckiemu, Dyrektorowi Pionu Technik Informacyjnych
- Leszkowi Lisowi, Dyrektorowi Biura Projektowania i Rozwoju Sieci,
- Leszkowi Narowskiemu, Dyrektorowi Pionu Sprzedaży

W roku ubiegłym Złotym Medalem im. Prof. Groszkowskiego został odznaczony prezes zarządu i dyrektor generalny PTK Centertel - Sławomir Skrodzki.

*Zarówno, te nagrody, jak i niedawno przyznany nam przez 'Świat Telekomunikacji' tytuł Telekomunikacyjna Firma Roku 2002, są kolejnym przejawem bardzo pozytywnej oceny przez środowisko telekomunikacyjne efektów naszego działania, a zwłaszcza umacniającej się pozycji i sukcesów rynkowych odnoszonych przez sieć Idea - powiedział Sławomir Skrodzki, prezes zarządu i dyrektor generalny PTK Centertel - Jestem bardzo dumny, że odnosimy takie sukcesy i mogę pracować z najlepszymi fachowcami w branży, którymi bez wątpienia są wszyscy odznaczeni, którym gorąco gratuluję i życzę dalszych sukcesów zawodowych! Wszystkie te osoby są z pewnością wysokiej klasy specjalistami, a także znakomitymi menedżerami i silnymi wzorcami osobowymi - do naśladowania przez każdego i swoją pracą przyczyniają się do budowy w Polsce nowoczesnego rynku telekomunikacyjnego i tworzenia w naszym kraju podstaw europejskiego społeczeństwa informacyjnego".

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nagrody dla pracowników PTK Centertel

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl