SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Największe czasopismo o fotografii cyfrowej

Zwiększenie nakładu "CHIP Foto-Video digital"

Już od pierwszego wydania "CHIP Foto-Video digital" stał się najchętniej kupowanym miesięcznikiem o tematyce fotograficznej. Pierwszy numer pisma ukazał się 2 czerwca br., a jego sprzedaż wyniosła prawie 16 tysięcy sztuk, kolejny (drugi) numer zanotował już natomiast wynik 23 200 sprzedanych egzemplarzy. Udany debiut pisma i jego rosnąca sprzedaż sprawiły, że wydawnictwo Vogel Burda Communications podjęło decyzję o zwiększeniu nakładu tego tytułu - czytamy  w komunikacie wydawcy pisma.

Począwszy od numeru październikowego, "CHIP Foto-Video digital" będzie się ukazywał w nakładzie 45 000 egzemplarzy. Zwiększenie nakładu powinno zdecydowanie poprawić dostępność pisma w punktach sprzedaży.

Czasopismo jest wciąż we wczesnej fazie rozwoju, ale pozytywny odzew ze strony Czytelników oraz optymistyczne wyniki sprzedaży świadczą o tym, że było duże zapotrzebowanie na taki tytuł - mówi Jaromir Łański, wydawca "CHIP Foto-Video digital".

Kilkumiesięczna obecność na rynku pozwoliła na zebranie cennych opinii na temat "CHIP FOTO-VIDEO digital". Dlatego wraz ze wzrostem nakładu w kolejnych numerach planowane jest wprowadzenie dalszych zmian, które powinny jeszcze lepiej dopasować formułę pisma do potrzeb rosnącej grupy entuzjastów fotografii cyfrowej oraz wideofilmowania.

Poprzez organizowanie rozmaitych konkursów będziemy się także starali zachęcać Czytelników do prezentacji własnych dokonań na łamach "CHIP FOTO-VIDEO digital". W najbliższym czasie planujemy też zwiększenie liczby artykułów przeznaczonych dla wideoamatorów - mówi Przemysław Imieliński, redaktor naczelny "CHIP FOTO-VIDEO digital".

"CHIP FOTO-VIDEO digital" to obecnie jedyny tytuł o tematyce fotograficznej, którego sprzedaż kontrolowana jest przez Związek Kontroli Dystrybucji Prasy

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Największe czasopismo o fotografii cyfrowej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl