SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Należało się wam

Naczelny "Super Expressu" odpowiada "Rzeczpospolitej"

W piątek zaprezentowaliśmy Państwu komentarz "Rzeczpospolitej" dotyczący "Super Expressu". Wczoraj na drugiej stronie tejże gazety został opublikowany list Mariusza Ziomeckiego redaktora naczelnego "Superu Expressu". (więcej poniżej)

Zamów Newsletter Wirtualnemedia.pl
wersja bezpłatna
- wysyłany codziennie do 7.00
- aktualne wiadomości ze świata mediów, internetu i reklamy na Twój adres emailowy
- informacje o konkursach
- inne dodatkowe "ekskluzywne" informacje

      

W pole "adres-email" należy wpisać adres emailowy i następnie zatwierdzić (trzeba wcisnąć przycisk).

Po wykonaniu tych czynności na podany adres emailowy przyjdzie email z prośbą o potwierdzenie.

- Felieton red. Jana Skórzyńskiego o naszych grzechach wobec "Rzeczpospolitej" (nr 218 z 18 września) zapiekł, bo niestety zarzuty są słuszne.

Należało się Wam jak psu micha, by w naszym materiale o skandalicznej wypowiedzi szefowej niemieckiego Związku Wypędzonych było wyraźnie zaznaczone, iż incydent miał miejsce na konferencji zorganizowanej przez Was. Oraz rzeczywiście: mimo starań autora, towarzyszący króciutki tekścik o nikłych związkach Eriki Stenibach z Polską nie wnosi wielu nowych elementów do historii opisanej trzy lata temu z epickim rozmachem przez "Rzeczpospolitą". Gdybyśmy w stosownym momencie to zauważyli, nie zostałby skierowany do druku. Jednym słowem, przepraszamy.

Jeżeli można, tylko malutka obserwacja: dziwnie łatwo Wam przychodzi odsądzanie innych - w tym wypadku: Super Expressu i całego gatunku tabloidów - od czci i wiary. Wam nigdy nie zdarzało się czegoś schrzanić? Zazdroszczę. Serdeczności,

Mariusz Ziomecki redaktor naczelny, "Super Express".
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Należało się wam

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl