SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Natalia Jaworska: z WYG PSDB do OMD

Natalia Jaworska dołączyła do zespołu OMD, gdzie objęła stanowisko senior reserchera w dziale badań. Będzie odpowiedzialna m.in. za analizy i badania konsumenckie. Ostatnio pracowała w WYG PSDB.

Natalia JaworskaArticle

Jaworska będzie odpowiedzialna za rozwój i ofertę produktów badawczych OMD skoncentrowanych na poszukiwaniu najlepszego kontekstu dotarcia z reklamą oraz ocenie skuteczności kampanii reklamowych.

Pracę w badaniach rozpoczęła w 2009 roku. Specjalizuje się w badaniach ewaluacyjnych. Przez blisko 4 lata analizowała w WYG PSDB efekty programów publicznych, w tym prowadzonych działań informacyjno-promocyjnych.

Natalia Jaworska jest absolwentką Instytutu Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych w Polsko-Japońskiej Szkole Technik Komputerowych w zakresie metod informatycznych w badaniach społecznych.

Dołącz do dyskusji: Natalia Jaworska: z WYG PSDB do OMD

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
hultaj jakich mało
Jakie wdzięczne dziewczę!
odpowiedź
User
czytelnik
Uważam, że tego typu informacje mają sens wyłącznie w odniesieniu do osób rozpoznawanych w branży: kadry zarządzającej, itp. A jeśli ktoś pracuje w reklamie od 2009 roku, to... sorry, ale może się tym pochwalić najwyżej na Goldenline, czy LinkedIn. W odniesieniu do bardzo młodych osób, takie informacje nie mają sensu.
odpowiedź
User
szczery
Całkowicie popieram czytelnika. Co to za nius? Sorry, ale o każdym junior accouncie będzie teraz zamieszczana notka? Dajmy spokój...
odpowiedź