SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„National Geographic Polska” liderem sprzedaży miesięczników podróżniczych, najwięcej zyskały „Podróże”

W segmencie miesięczników podróżniczych w listopadzie ub.r. wszystkie tytuły zanotowały wzrosty sprzedaży ogółem, a najwięcej zyskały „Podróże”. Na pozycji lidera sprzedaży znalazł się „National Geographic Polska”.

fot. Shutterstock.comArticle

Jak wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl, sprzedaż ogółem miesięcznika „National Geographic Polska” (Grupa Burda) w listopadzie 2016 roku wyniosła 30 238 egz. Była ona o 5,67 proc. wyższa, niż w analogicznym miesiącu rok wcześniej.

>>> Przeglądaj okładki gazet i magazynów w naszym dziale Jedynki

Na drugim miejscu znalazł się także wydawany przez Burdę „NG Traveler”. Sprzedał się on w liczbie 19 327 egz., po wzroście o 9,14 proc. Trzecią pozycję zajął miesięcznik „Podróże” (ZPR Media). Jego wynik sprzedażowy w analizowanym okresie zwiększył się o 25,70 proc. i uplasował się na poziomie 9 484 egz.

W listopadzie 2016 roku w porównaniu do października 2016 roku dwa z trzech tytułów odnotowały wzrosty sprzedaży ogółem, a najwięcej zyskał magazyn „NG Traveler” - było to 3,84 proc. Jedyny spadek, wynoszący 1,12 proc., zanotowały „Podróże”.

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.
Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „National Geographic Polska” liderem sprzedaży miesięczników podróżniczych, najwięcej zyskały „Podróże”

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gość1
Ta sama tabela jest powtórzona, zamiast tabeli z wynikami sprzedaży listopada 2016 do października 2016
odpowiedź