SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Neolit Media dla Reeboka

Neolit Media Sp. z o.o. zintensyfikował działania na rzecz Reeboka, organizując - po raz pierwszy w swojej historii - kampanię autobusową, prowadzoną na rzecz marki.

Reebok powierzył Neolit Media zadanie przeprowadzenia oraz skoordynowania dodatkowych działań reklamowych w ramach kampanii "I am what I am".

Pierwszym i jednocześnie najważniejszym zadaniem było zorganizowanie w maju kampanii autobusowej. Przez cały miesiąc wybrane warszawskie autobusy reklamowały Reeboka. Oklejono powierzchnie boczne oraz tylną wraz z szybami. Z racji swojego testowego charakteru, akcja na razie skoncentrowała się na stolicy.
Neolit Media nie wykluczył, że w przypadku wysokiej efektywności, takie działania zostaną rozszerzone na inne miasta w Polsce. Media zakupił dom mediowy Optimum OMD.

„Ta kampania jest niezwykle istotna dla Neolit Media – wskazuje przecież na rozwój i ewolucję firmy oraz nieustanne pogłębianie naszej oferty”, podkreśla Piotr Jeziorowski, Dyrektor Zarządzający Neolit Media. „Reklama moblina to doskonały środek przekazu: widowiskowy, zauważalny, efektywny i naturalnie wkomponowujący się w miejskie środowisko. Taki, który przyniesie naszym Klientom największe korzyści. Neolit Media konsekwentnie skupia się na najbardziej niestandardowych akcjach promocyjnych: teraz, obok megaformatów i reklam w 3D, możemy także zaproponować tzw. transit advertising”.

Kolejnym wspólnym osiągnięciem Reeboka i Neoli Media jest nowa ekspozycja, która zawisła w Krakowie, na zabytkowej kamienicy przy ulicy Krakowskiej 29. Nowy produkt Neolit Media łączy w sobie nowoczesność, ekspresję i wyrazistość reklamy Reeboka, która w bardzo dobry sposób współgra w charakterem zabytkowego miasta. „Jest to kolejny dowód na to, że współczesne nośniki reklamowe nie tylko doskonale wkomponowują się w przestrzeń miejską, ale niejednokrotnie poprawiają estetykę lokalizacji.” - mówi Piotr Jeziorowski. Od początku kwietnia, czyli od momentu zainicjowania wspólnej kampanii outdoorowej, nośniki reklamowe pojawiły się już w 7 największych polskich miastach, w miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Neolit Media dla Reeboka

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl