SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nestlé Polska z loteriami w sieciach Kaufland i Intermarche

„Wybierz Nestlé. Wybierz nagrodę” - to hasło loterii Nestlé Polska w sklepach Kaufland. Marketer rozpoczął też loterię „Zakręć się wokół nagród od Nestlé” w sieci Intermarche. Obie akcje przygotowała i prowadzi agencja Unique One.

Article

Loteria „Zakręć się wokół nagród od Nestlé”  trwa od 12 do 25 listopada 2019 roku. Biorą  w niej udział wybrane marki, m.in. Nescafé, Nescafé Dolce Gusto, napoje Nesquik, batony Lion, batony Kit Kat, wafle Princessa, wafle Nesquik, Nestlé Aero, After Eight, Winiary, Maggi, Nesvita dostępne w sklepach sieci Intermarche.

Aby wziąć udział w konkursie należy jednorazowo kupić produkty Nestlé objęte tą akcją za min. 20 zł, a następnie wysłać SMS pod numer 70 966 (koszt SMS-a 0,62 zł z VAT), wpisując w treści numer z paragonu. Należy zachować wszystkie zgłoszone paragony.

Codziennie do wygrania w loterii są bony do Intermarche (3 x 100 zł) oraz projektor Excelvan. Na zakończenie loterii ze wszystkich zgłoszeń wylosowany zostanie samochód Hyundai Kona.

Agencja Unique One odpowiedzialna jest za: koncept kreatywny, organizację i obsługę loterii. Działania wsparte są materiałami POS w punktach sprzedaży (plakaty, ulotki, wobblery, shelfstoppery) oraz reklamą w gazetce sieci Intermarche.

Nestlé Polska z loterią w sieci Kaufland

Z kolei loteria Nestlé Polska w sklepach Kaufland trwa do do 13 listopada 2019 roku. Objęte są nią marki Lion, Nesvita, Winiary, Kit Kat I Nescafé, dostępne w sklepach sieci Kaufland. Aby wziąć udział w tej loterii, należy jednorazowo kupić produkty objęte promocją za minimum 20 zł, wysłać SMS pod numer 70916, w treści wpisując numer ze swojego paragonu fiskalnego oraz pierwszą literę wybranej nagrody (S – samochód lub K – kasa). Konsument od razu dowie się, czy wygrał nagrodę dzienną, którą jest bon podarunkowy Kaufland o wartości 100 zł. Łączna pula bonów wynosi 200.  

Loteria zakończy się losowaniem nagrody głównej - samochodu marki Renault Captur lub jego równowartości w postaci gotówki w wysokości 60 tysięcy złotych. Klient sam decyduje, w jakiej postaci chce odebrać nagrodę.

Agencja Unique One odpowiedzialna jest za koncept kreatywny, organizację i obsługę loterii. Działania wsparte są materiałami POS w punktach sprzedaży (shelfstopper, cenówka z wsuwką i gazetka Sieci Kaufland) oraz banerami na stronie sieci Kaufland.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nestlé Polska z loteriami w sieciach Kaufland i Intermarche

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl