SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Neuron PR projektowo dla Naczelnej Dyrekcji Archiwów Państwowych

Agencja Neuron PR odpowiada za strategię oraz plan komunikacji ogólnopolskiego projektu „Archiwa Rodzinne Niepodległej" Naczelnej Dyrekcji Archiwów Państwowych.

Shutterstock.comArticle

W ramach współpracy, zespół agencji przeprowadził strategiczny warsztat komunikacyjny z udziałem pracowników klienta oraz przedstawicieli archiwów państwowych. Na bazie wniosków z warsztatu przygotowany został szczegółowy plan komunikacji obejmujący działania PR i marketingowe.

– Zaproponowana przez Neurona warsztatowa metoda pracy umożliwiła sprawne zebranie niezbędnych informacji oraz wspólne uzgodnienie celów biznesowych i komunikacyjnych projektu. Dzięki temu plan działań powstał w założonym terminie i jest dobrze osadzony w realiach budżetowych – mówi Maciej Gajewski, dyrektor departamentu Organizacji i Udostępniania Naczelnej Dyrekcji Archiwów Państwowych.

Strony nie zdradzają, jak doszło do nawiązania współpracy.

Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych to centralny urząd administracji rządowej podległy Ministrowi Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zarządzana przez Naczelnego Dyrektora Archiwów Państwowych sieć 33 archiwów gromadzi, przechowuje, opracowuje, zabezpiecza i udostępnia materiały archiwalne od czasów średniowiecza do czasów dzisiejszych.

Dołącz do dyskusji: Neuron PR projektowo dla Naczelnej Dyrekcji Archiwów Państwowych

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl