SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Newsweek International

Biuro Reklamy Axel Springer Polska wyłącznym przedstawicielem ds. reklamy Newsweek International na Polskę

Od września br. Biuro Reklamy Axel Springer Polska jest wyłącznym przedstawicielem Newsweek International na Polskę w zakresie sprzedaży reklam. (więcej poniżej)

Zamów Newsletter Wirtualnemedia.pl
wersja bezpłatna
- wysyłany codziennie do 7.00
- aktualne wiadomości ze świata mediów, internetu i reklamy na Twój adres emailowy
- informacje o konkursach
- inne dodatkowe "ekskluzywne" informacje

       

W pole "adres-email" należy wpisać adres emailowy i następnie zatwierdzić (trzeba wcisnąć przycisk).

Po wykonaniu tych czynności na podany adres emailowy przyjdzie email z prośbą o potwierdzenie.

Oferuje możliwość zakupu reklamy we wszystkich 10 edycjach Newsweeka na świecie. Oprócz Newsweek Polska są to: Newsweek US, The Bulletin (Australia i Nowa Zelandia), Newsweek Nihon Ban (Japonia), Newsweek Hankuk Pan (Korea), Newsweek en Espanol (Ameryka Łacińska), Newsweek in Arabic (kraje arabsko języczne), Newsweek Asia, Newsweek Latin America (Meksyk, centralna i południowa Ameryka, Karaiby - po angielsku).

Głównym produktem, który będzie oferowany polskim klientom reklamowym jest Newsweek Atlantic, ukazujący się w Europie, na Bliskim Wschodzie i w północnej Afryce. Newsweek Atlantic w przyszłości planuje cykliczne publikacje raportów poświęconych Polsce, w których będzie możliwość zamieszczania reklam.

Wszystkie edycje Newsweeka są idealnym nośnikiem reklamowym dla firm pragnących zaistnieć na rynkach zagranicznych. Newsweek jest czytany przez ponad 25 milionów osób na świecie i można go kupić w 190 krajach.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Newsweek International

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl