SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Niektóre programy z Onetu trafią do Zoom TV

Część z autorskich cykli wideo Grupy Onet-RASP trafi do przygotowywanego obecnie kanału telewizyjnego Zoom TV, którego partnerem programowym jest wydawca. - Jesteśmy otwarci na różne formaty, w tej chwili testujemy kilka, mamy jeszcze kilka w zanadrzu. Szukamy programów, które z jednej strony są atrakcyjne dla widzów, z drugiej strony mają szansę monetyzować się w dłuższej perspektywie - opisuje Aleksander Kutela, CEO Grupy Onet.pl.

Aleksander Kutela, CEO Grupy Onet Article

Wiosną br. w serwisach Grupy Onet-RASP pojawi się kilka nowych cykli wideo o różnej tematyce (publicystycznej, biznesowej, sportowej, lifestylowej i rozrywkowej), z których dwa („Tomasz Lis.” i „Subiektywni”) będą emitowane na żywo. Niektóre trafią również do ramówki kanału lokalno-samorządowego Zoom TV, przygotowywanego do nadawania w naziemnej telewizji cyfrowej, którego partnerem programowym Grupa Onet.pl została w listopadzie ub.r.

- W tej chwili nie jest jeszcze przesądzone, które z programów Onetu pojawią się również w kanale Zoom TV. Będziemy też tworzyli nowe formaty. Cały czas trwają rozmowy na ten temat - opisuje portalowi Wirtualnemedia.pl Aleksander Kutela, CEO Grupy Onet.pl.

Wydawca nie jest na razie zainteresowany bezpośrednim wejściem na rynek telewizyjny poprzez nadawanie własnego kanału, np.  w naziemnej telewizji cyfrowej (jesienią ub.r. taką koncesję dla swojej stacji WP1 otrzymał największy konkurent Grupy Onet.pl - Wirtualna Polska). - Niczego nie można wykluczyć, ale na obecnym etapie jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy programowej z Zoom TV i na tym się koncentrujemy - tłumaczy Aleksander Kutela.

Grupa Onet.pl cały czas pracuje nad nowymi produkcjami wideo - zarówno krótszymi, jak i dłuższymi formami. - Jesteśmy otwarci na różne formaty, w tej chwili testujemy kilka, mamy jeszcze kilka w zanadrzu, które zamierzamy wprowadzić. Szukamy programów, które z jednej strony są atrakcyjne dla widzów, z drugiej strony mają szansę monetyzować się w dłuższej perspektywie - mówi CEO firmy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Niektóre programy z Onetu trafią do Zoom TV

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
janusz
Jak przecież Zoom TV to wejście tylnymi drzwiami do naziemnej więc jak mogą mówić, że nie planują wejść do niej? xD Zresztą, zapowiada się całkiem "sympatyczna" telewizja :)
13 9
odpowiedź
User
fajny ruch
i robi sie ciekawie...
11 8
odpowiedź
User
widz
Niech Onet tv naprawi swoj odtwarzacz video, bo jest słaby :P
9 8
odpowiedź