SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Niestandardowe projekty w prasie regionalnej

Kawa Gala sponsoruje krzyżówki w wydaniach magazynowych 6 dzienników regionalnych.

 Pakiet sponsoringu zawiera moduły reklamowe na stronie z krzyżówką, przygotowaną specjalnie dla klienta, oraz moduł przy winiecie na pierwszej stronie dziennika. Co tydzień w wydaniu magazynowym drukowana jest nowa krzyżówka ze specjalnym hasłem, związanym z kawą. Dla czytelników - zwycięzców klient ufundował atrakcyjne nagrody w postaci zestawów kawowych, zawierających ekspres do kawy marki Bosch, zestaw filiżanek oraz zapas kawy Gala.

Akcja potrwa od lutego do czerwca 2006 roku. Koordynacją mediową projektu zajmuje się dom mediowy Initiative Media oraz Mediatak. Gala jest marką z portfolio firmy Tchibo, pozycjonowaną w segmencie ekonomicznym.

Łączna sprzedaż w wydaniu magazynowym wybranych przez Galę dzienników to ponad 400 000 egz.

"Prasa regionalna coraz częściej wychodzi naprzeciw swoim klientom, oczekującym nowatorskich rozwiązań w reklamie prasowej, a dzięki dotarciu do wielomilionowych grup celowych jesteśmy w stanie zapewnić kontakt z przekazem reklamowym w dowolnych wybranych grupach celowych naszych klientów" - twierdzi Agnieszka Szczerbakow, Kierownik Sprzedaży w Dziale Obsługi Agencji Reklamowych Mediatak.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Niestandardowe projekty w prasie regionalnej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl