SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Ninja Warrior Polska 2” od 1 września w Polsacie (wideo)

Od 1 września Telewizja Polsat rozpocznie emisję drugiej edycji reality-show „Ninja Warrior Polska”, który będzie emitowany we wtorkowym prime-time. Zdjęcia do programu realizowano pod koniec lipca, aktualnie trwają nagrania do trzeciej edycji.

fot. Telewizja PolsatArticle

Formuła japońskiego formatu „Ninja Warrior” zakłada rywalizację sprawnych fizycznie uczestników (w wieku 18 i więcej lat), którzy muszą pokonać skomplikowany tor przeszkód. Osoby, które wykonają wszystkie zadania, otrzymają miano „Wojowników Ninja”. Pierwsza polska edycja projektu nadawana była w Polsacie jesienią 2019 roku.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Drugi sezon reality-show na antenie Polsatu będzie można oglądać we wtorki po godz. 20.00, począwszy od 1 września 2020 roku. W tym samym paśmie jesienią ub.r. nadawana była pierwsza odsłona programu.

„Ninja Warrior Polska 2” będzie się składać z siedmiu odcinków.

Trwają nagrania do trzeciej edycji

Od razu po zakończeniu nagrań do drugiej edycji Telewizja Polsat rozpoczęła zdjęcia do trzeciej odsłony produkcji (wystartowały w poniedziałek, 3 sierpnia). W związku z zagrożeniem COVID-19 producent programu zapewnia twórcom zabezpieczenie zgodne z aktualnie obowiązującymi wymogami sanitarnymi i przepisami BHP.

Na chwile obecną termin emisji „Ninja Warrior Polska 3” nie jest znany.

Drugą i trzecią edycję reality-show „Ninja Warrior Polska” poprowadzi Karolina Gilon, która w tej roli względem pierwszej odsłony widowiska zastąpi Aleksandrę Szwed.

Bez zmian zmagania zawodników komentować będą dziennikarz i komentator Polsat Sport Jerzy Mielewski oraz zawodnik MMA Łukasz „Juras” Jurkowski.

Zwycięzca pierwszej edycji wśród uczestników „Ninja Warrior Polska 2”

Jednym z uczestników „Ninja Warrior Polska 2” będzie Jakub Zawistowski, który został zwycięzcą pierwszej polskiej edycji reality-show. Uczestnikowi nie udało się w pełni pokonać finałowego toru, ale zaszedł on najdalej spośród swoich konkurentów.

Pierwszy sezon „Ninja Warrior Polska” nadawany był w Polsacie we wtorki o godz. 20.05, w okresie od 3 września do 15 października ub.r. Średnia oglądalność premierowych odcinków nowego projektu wyniosła 1,44 mln widzów, co przełożyło się na 9,91 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 13,80 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 12,24 proc. w grupie 16-59.

Producentem wykonawczym „Ninja Warrior Polska” jest Jake Vision. Dystrybucją formatu zajmuje się Dentsu Inc /The Story Lab.

Udział Polsatu w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2019 roku wyniósł 9,85 proc.

Dołącz do dyskusji: „Ninja Warrior Polska 2” od 1 września w Polsacie (wideo)

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Rocky
super, współczesni gladiatorzy, zbudowani niczym namalowani przez Michała Anioła
odpowiedź
User
studento
nie mogę się doczekać love ninja warrior
odpowiedź
User
Nicko
wreszcie program o sile ludzkiego ciała ze zwykłymi ludźmi, super program, mam talent zaorany
odpowiedź