SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nino Dżikija odpowiada za rozwój serwisów lifestyle w Wirtualnej Polsce

Nino Dżikija została head of lifestyle w portalu Wirtualna Polska - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Nową funkcję objęła w grudniu. Wcześniej był zastępcą dyrektora produktu w WP Pilocie.

Nino DżikijaArticle

Nino Dżikija pracuje w WP od trzech lat. Z początkiem listopada 2017 roku objęła funkcję redaktora naczelnego redakcji gospodarczej WP (odpowiadającej za serwisy Money.pl i WP Finanse). W WP jeszcze na początku roku miała swój program „Nino o biznesie”.

Była też wicedyrektorką WP Biznes i Finanse, a od czerwca br. zastępcą dyrektora produktu w WP Pilocie. W tym samym czasie za WP Pilota odpowiadał Tomasz Machała (jako szef spółki Netwizor). Od stycznia 2021 roku Tomasz Machała będzie prezesem Nocowanie.pl.

Teraz Nino Dżikija jest odpowiedzialna za rozwój biznesowy serwisów z obszarów Styl Życia, Zdrowie i Kultura.

Przed WP Dżikija kierowała serwisem o nowych technologiach INN:Poland, pracowała także jako dziennikarka „Dziennika Gazety Prawnej”, „Rzeczpospolitej” czy „Newsweek Polska”.

Według badania Mediapanel w październiku br. serwisy i aplikacje Wirtualnej Polski zanotowały 21,78 mln użytkowników i 75,1 proc. zasięgu.

W trzecim kwartale br. holding Wirtualna Polska zanotował spadek przychodów sprzedażowych rok do roku o 16,6 proc. do 153 mln zł, natomiast jego zysk netto wzrósł z 21,44 do 26,55 mln zł. Zdecydowaną większość działalności firmy stanowi pion internetowy, w którym wpływy zmalały o 18 proc. - ze 178,95 do 146,71 mln zł, natomiast zysk EBITDA (według nowego standardu MSSF 16) zwiększył się z 55,56 do 56,33 mln zł, a skorygowany zysk EBITDA zmalał minimalnie (o 25 tys. zł) do 57,195 mln zł.

Dołącz do dyskusji: Nino Dżikija odpowiada za rozwój serwisów lifestyle w Wirtualnej Polsce

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Lol
Trzy lata, pięć stanowisk. Kiedy Lublin? Chyba tak to się musi skończyć :)
odpowiedź
User
Anka
Trzy lata, pięć stanowisk. Kiedy Lublin? Chyba tak to się musi skończyć

A może tak pod nazwiskiem, hę? :D
odpowiedź
User
Dobry, tani pracownik to skarb
Zna się na wszystkim, a jednocześnie na niczym :D Taka rzeczywistość w mediach :D
odpowiedź